Westerlo – Waregem 1:2 (kon.) | Eupen – Sint-Truiden 4:2 (kon.) | Lokeren – Mechelen 0:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:0 (0:0)
YR KV Mechelen
cz Sobota 05.11.2016, 20:30Belgická Jupiler Pro League • 14. kolo

Děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou. (22:22:00)

Nakonec jsme viděli po celý zápas taktickou bitvu, kdy se oba týmy soustředili převážně na svou obranu. A jelikož si žádný tým ani nevytvořil větší šanci, utkání skončilo bez branek. Ke konci zápasu se oba týmy spokojili s bodem a podle toho se utkání také dohrávalo.

90+3

90+3
    de Sutter se málem dostal k dobré přihrávce, ale Coosemans včas vyběhl a zamezil, aby jeho tým dostal gól v poslední minutě zápasu.

90+2
    Standartní situace domácím nevyšla ideálně, kdy míč končí v nejvyšších místech stadionu. Hosté budou odkopávat od brány.

90+2
    Žlutou kartu dostává Kolovos (YR KV Mechelen).

90+1
    Pískán faul po tvrdém útočném zákroku Claese. Může být rád, že nedostal žlutou kartu.

89
    Lokeren kombinuje na své půli a hledá správnou přihrávku směrem dopředu. Mechelen je stáhlý na své půlce a soustředí se hlavně na obranu.

88
    Vypadá to, že oba týmy už hlavně nechtějí inkasovat a spokojí se s bodem. Verdier zkoušel vystřelit pro hosty tři body, ale jeho rána letěla vysoko nad bránu.

87
    Oba týmy mají své střídání vyčerpaná. Domácí budou zahrávat aut v nebezpečném prostoru.

85
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Terki, přichází Ticinovic.

85
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Hupperts, přichází Straetman.

84
    Rohový kop odvrátil Ingason a domácí nakonec zůstavájí pro zatím u míče.

83
    Tak přeci jen hosté dokázali najít mezírku v obraně soupeře, střelu Matthyse dokázala domácí obrana zablokovat na roh.

81
    Lokerenu se dneska nedaří v poslední třetině překonat obranu hostů, finální přihrávka je zatím mizerná v jejich podání. Hosté jsou ale na tom dost podobně, uvidíme, zda se jednomu z týmů podaří ještě vstřelit vítěznou branku.

80
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Schouterden, přichází Claes.

79
    Hosté pozorně brání a i když nechávají domácí po většinu času s míčem, tak je nepouštějí do žádných šancí. Sami se jistě ještě budou tlačit dopředu, pro teď zvolili hru na brejky.

77
    Výhoda přímého kopu pro hosty po faulu domácího Overmeira nedopadla podle představ Mechelenu. Domácí míč odhlavičkovali na aut.