Tomsk – S. Moskva 0:1 (kon.) | Ufa – Kazaň 2:3 (kon.) | Samara – FC Ural 2:2 (kon.)
Lok. Moskva – Machačkala 4:0 (kon.)
FK Tom Tomsk
0:1 (0:1)
Spartak Moskva
cz Sobota 05.11.2016, 09:00 • Stadion Trud, Tomsk • Ruská Premier Liga • 13. kolo

Máme tady konec dnešního zápasu, Spartak Moskva si odváží tři body za výhru 1:0. V prvním poločase byli lepší hosté, kteří více tvořili a byli více aktivnější. Jejich aktivita vyústila v první branku, o kterou se ve 42. minutě postaral Fernando. Jenže ve druhé půli se hra vyrovnala a Tomsk byl vyrovnaným soupeřem. Domácí tým měl nějaké šance, ale všechny pokryl vynikající Rebrov. Tento výsledek znamená, že Spartak má náskok tři body na druhý Zenit. Ten má však ještě zápas 13. kola před sebou.

To by bylo asi všechno, já vám přeji příjemný víkend a u fotbalu zase někdy na počtenou. (11:02:12)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 21:21.

90+5

90+4
    Další šance domácích a další výborný zásah Rebrova, který drží výsledek 1:0 pro svůj tým.

90+3
    Kirill Kombarov mohl zvrátit průběh zápasu a pojistit Tomsku aspoň bod, ale branku netrefil. Rebrov bude odkopávat od své branky.

90+2
    Spartak tento zápas dohrává u rohového praporku, kde tahá čas a zdržuje. Tomsk se nemůže dostat k míči a rozehrát nějakou kloudnou šanci.

90+1
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Zé Luís, přichází Arťom Timofejev.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Hostující brankář si připsal 2 zákroky.

90
    Domácí brankář si připsal 7 zákroků.

90
    Na konci zápasu má Spartak výhodu rohového kopu. Hostující hráči s rozehrávkou vůbec nespěchají.

89
    Domácí publikum povzbuzuje své hráče k vyrovnání, ale jejich nepřesné přihrávky, tuto snahu hatí, Spartak zřejmě potvrdí roli papírového favorita a z Tomsku si odveze všechny tři body.

88
    Domácí tým vsází všechno do útoku, a tak se hostům budou otevírat takové menší okýnka, které by mohli využít. Jenže Zé Luis, který se dostal ke střele, vůbec netrefil branku.

87
    Rômulo skvěle podržel míč a vzápětí vybojoval faul na svou osobu, Spartak v závěru zápasu drží míč a nikde nespěchá.

86
    Rebrov vůbec s odkopem nespěchá a čeká na vhodnou příležitost, rozhodčí mu jasně ukazuje, že tohle trpět nebude.

85
    Domácí zahrávali standardní situaci, která vystrašila brankáře Rebrova a hostující fanoušky. Brankář Spartaku musel tento projektil vyškrábnout mimo tři tyče.

84
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Ivelin Popov, přichází Rômulo.