Praia – Tondela 2:0 (kon.) | Ferreira – Chaves 1:1 (kon.) | Feirense – Belenenses 0:1 (kon.)
Rio Ave – Boavista 1:2 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:1 (0:0)
GD Chaves
cz Sobota 05.11.2016, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira (kapacita: 6.452 diváků) • Primeira Liga • 10. kolo

Dlouhou dobu čekali fanoušci v tomto zápase na gól. Ten první padl v 55. minutě a prosadili se hosté. Deset minut před koncem zápasu dokázali domácí vyrovnat, prosadil se Pedriňo. Za nerozhodného stavu 1:1 zápas skončil. (18:58:33)

90+5

90+5
    Nic víc se už nestane.

90+3
    Pedriňo se dostal do zakončení brankář Ricardo vyrazil míč jen na roh.

90+1
    Probíhá nastavený čas, nastavovat se bude pět minut.

87
    Hostující Rafael Assis rozehrával rohový kop, následně se do zakončení dostal Rodrigo Battaglia, který branku minul.

87
    Baixiňo dokázal výborně zblokovat střelu soupeře. Byl to Hamdou Elhouni, kdo vystřelil.

84
    Žlutou kartu dostává Mateus da Silva (FC Paços Ferreira).

82
    Braga rozehrával hostující rohový kop, ale do zakončení se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

82
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Pedrigao, přichází Hamdou Elhouni.
    80. PEDRIŇO - 1:1

80
    Ferreira právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno, krásnou ránou se prosazuje PEDRIŇO.

79
    Nyní pro změnu domácí hráči zatlačili soupeře v jeho obranné polovině a snaží se o vyrovnání, mnoho kombinací končí nepřesnou přihrávkou.

76
    K vidění je aktivnější hra hostujícího celku, domácí fotbalisté jsou horší a musí si pomáhat fauly.

73
    Nelson Leňo z výborné střelecké pozice minul branku.

72
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Fabio Martins, přichází Lopes.

69
    Domácí Pedriňo rozehrával volný kop. Centrem nikoho ze spoluhráčů nenašel.

66
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Battaglia (GD Chaves).

63
    Ještě jeden rohový kop pro hostující celek.

61
    Fabio Martins rozehrával dvakrát rohový kop, ani jeden pokus o centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.

58
    Hostující brankář Ricardo nyní musel zasahovat, míč vytáhl jen na roh.

55
    Chaves právě vstřelil branku!
    Autorem branky je RODRIGO BATTAGLIA. Aktivněji hrající hostující celek se dostává do vedení. Domácí hráči mají ještě dost času na vyrovnání. Asistence: Fabio Martins.

53
    Perdigao se probojoval po dlouhé době do zakončení, jeho rána levou nohou končí mimo branku.

52
    Mateus da Silva rozehrával volný kop domácích. Následně byla střela Filipe Ferreiry zblokovaná.

48
    Žlutou kartu dostává Fabio Martins (GD Chaves).

46

45+2

45+2
    Sledujeme poklidný závěr prvního poločasu.

44
    Drobných faulů je k vidění hodně, týmy mají střídavě k dispozici volné kopy. Klidným tempem se blížíme do konce prvního poločasu.

39
    Hostující brankář si připisuje důležitý zákrok, jeden z domácích hráčů zůstal sám, ale Ricardo jej vychytal.

37
    Pedriňo má k dispozici rohový kop. Nikdo z jeho spoluhráčů se do zakončení neprobojoval.

35
    Ani jeden celek si nevytváří vyložené gólové šance, diváci sledují zajímavý fotbal.

32
    Filipe Ferreira rozehrával domácí rohový kop, do zakončení se dostal spoluhráč, ale jeho střela byla zbokovaná Freirem.

30
    Prvních třicet minut hry je pryč. Sledujeme fotbal, který nenabízí mnoho šancí. Nezměnil to ani volný kop domácího Fefendiho.

25
    Pauliňo má k dispozici volný kop, následná rána Rafaela Assise byla zblokovaná.

22
    Nepřesností na obou stranách je poměrně hodně, to se odráží na obrazu hry, který je k vidění.

20
    Pedrňo rozehrával další rohový kop svého celku, následně se do zakončení probojoval Ricardo, ale jeho zakončení už nebylo přesné.

18
    Rohový kop rozehrál Perdigao. Následně se do zakončení nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

17
    Do zakončení se probojoval Rodrigo Battaglia. Jeho ránu dokázal zblokovat za cenu rohového kopu Filipe Ferreira.

16
    Žlutou kartu dostává Bainxiňo (FC Paços Ferreira).

12
    Po delší době registrujeme střelecký pokus. Hostující Fabio Martins se probojoval do zakončení, ale branku minul.

9
    Domácí Defendi se probojoval do šance, ale byl faulovaný, následně rozehrál míč.

7
    Na straně domácích Baixiňo a na druhé straně Braga se probojovali do zakončení, ale jejich pokusy byly zblokované.

5
    Volný kop pro domácí celek, míč do hry uvede Pedriňo.

4
    Až ve čtvrté minutě se diváci dočkali první střely na branku. Perdigao se probojoval do zakončení, ale branku domácího celku minul.

2
    V úvodu zápasu sledujeme poklidný fotbal, ani jeden celek se do zakončení nežene.

1

FC Paços Ferreira: Defendi – Baixiňo, Santos, Welthon, Pedriňo, Mateus da Silva, Osei, Ricardo, Ivo Rodrigues, Filipe Ferreira, Ricardo Valente
    Náhradníci: Joao Piňo – Monteiro, Cicero, Gleison Moreira, Anderziňo, Leandro Silva, Francisco Afonso

GD Chaves: Ricardo – Pauliňo, Rafael Assis, Perdigao, Rodrigo Battaglia, Nelson Leňo, Braga, Carlos Ponck, Freire, Fabio Martins, William
    Náhradníci: Filipe – Patrao, Lopes, Hamdou Elhouni, Felix Matheus, Pedro Queiros.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.