CSKA Moskva – N.Novgorod 2:0 (kon.) | Rostov – S. Moskva 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Groznyj 1:1 (kon.)
FK Rostov
1:0 (0:0)
Spartak Moskva
cz Sobota 06.04.2013, 14:30Ruská Premier Liga

84
    Právě pro Kangu to bylo v zápase to poslední. Na jeho místo se na závěrečných pár minut postaví Dmitrij Kiričenko.

75
    První střídání přichází i na domácí straně. Ze hřiště odchází střelec jediné branky Lazović, na jehož místo přichází český útočník Jan Holenda.

68
    Poslední střídání na hostující straně. Odešel Dzjuba, místo kterého přichází Jakovlev.

63
    Druhé střídání na hostující straně! Odešel podle mého nejvýraznější muž hostů Waris, místo kterého přichází dosud nejlepší střelec celé Premier Ligy Jura Movsisjan.

24
    Hosté střídají už ve 24. minutě. Vinou zranění odchází Jurado, místo kterého přichází Aiden McGeady.