Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Amur Chabarovsk
Utorok 26.11.2013, 16:30KHL

58:59
    Hosťom sa však komplikuje situácia, Petružálek dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

46:05
    Tarasov však zastavuje početnú výhodu rovnakým faulom. Hrá sa 4 na 4.

44:18
    Medvedev zastavil protiútok Chabarovsku hákovaním a pôjde si odsedieť 2 minúty.

36:10
    Domáci dostávajú príležitosť hrať v početnej výhode. Salcido sa previnil hákovaním.

33:39
    Presilovka pre Chabarovsk. Za nedovolené bránenie je potrestaný Bodrov.

11:37
    Šanca hostí na gól sa zvyšuje. Svitov je potrestaný za hrubosť. Amut bude hrať dvojnásobnú presilovku.

10:01
    Tokranov smolne zo svojho obranného pásma vyhodil puk mimo ihriska a v polovici prvej tretiny oslabuje svoj tím.

Martin Platko

Góly a asistencie: 38. Tereščenko (Nikulin, Kornejev) – 49. Krjukov, 54. Šiškanov (Stepanov)

Ak Bars Kazaň: Barulin (Bilajlov) – Nikulin, Kornějev, Heshka, Medvěděv, Zacharčuk, Tokranov, Osipov, Panin – Těreščenko, Petrov, Vincour – Stapleton, Varnakov, Burmistrov Obuchov, Pesonen, Svitov – Bodrov, Tkačjov, Golubjov – Svečnikov
    Amur Chabarovsk: Jarvinen (Jerjomin) – Salcido, Loginov A., Sedunov, Loginov V., Bilalo, Ježnov, Těrjajev – Junkov, Tarasov, Petružálek – Šiškanov, Mursak, Stěpanov – Orlov, Lugin, Kryjukov – Smurov, Dubinin, Klimčuk

Rozhodca: Bondar, Cyplakov – Kolosov, Otmachov