Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Utorok 26.11.2013, 16:00KHL

59:50
    Strelec dvoch dnešných zásahov Paršin, ktorý bude pravdepodobne vyhlásený za najlepšieho hráča zápasu, dostal v závere menší trest za hákovanie. To však už nič nezmení na výsledku.

44:58
    Domáci zle striedali a v jeden moment boli na ľadovej ploche šiesti, čo pozornosti rozhodcom neuniklo.

33:43
    Kuľjomin dostáva menší trest za sekanie. Presilovkovú možnosť majú aj hostia.

28:17
    Na ľadovej ploche sa nám naskytol nepríjemný pohľad na zakrvaveného Krasnolobodcova, ktorého narazil tvrdo na mantinel Kristián Kudroč. Slovenskž obranca dostal päť minútový trest za vrazenie na mantinel.

19:30
    Hostia sú kompletní, táto presilovka ostala nevyužitá.

17:30
    Domáci si po druhý raz zahrajú v početnej výhode. Jarno Koskiranta dostal dve minúty za podrazenie.

14:24
    Alexej Kopejkin dostáva menší trest za hákovanie. Presilová ha aj pre domácich.

10:34
    Pavel Valentko dostal menší trest za vyhodenie puku. Presilová hra pre hostí.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 16. Denis Paršin (Pavel Valentko, Jusso Hietanen), 34. Denis Paršin (Sakari Salminen, Jarko Immonen), 43. Vladimir Galuzin (Vadim Krasnolobodcev, Vjašeslav Kuľjomin) – 11. Kristián Kudroč (Dmitry Kugryšv, Jori Lehtera)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Koval – Hietanen, Bělochvostikov, Valentenko, Chomitskij, Grigorjev, Denisov – Salminen, Immonen, Paršin – Wolski, Ščastlivij Hodgman – Kuljomin, Galuzin, Krasnolobodcev – Žarkov, Iljin, Potapov.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen – Bělov, Kudroč, Kutuzov, Alexejev, Kutuzov, Ignatovič, Ožiganov, Karavajev – Kugryšev, Lehtera, Enlund – Koskiranta, Kopejkin, Lemtjugov – Monja, Vorošilo, Gubin – Šumakov, Ignatuškin, Karamnov.

Rozhodca: Čerenkov, Karabanov – Putilin, Sivov.