Senica – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.)
HC Dukla Senica
4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 26.11.2013, 17:30 • Zimný štadión Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

58:05
    Máme tu možno posledné vylúčenie v dnešnom zápase, na dve minúty odchádza Špila.

47:21
    Vylúčenie na strane hostí, dve minúty pre Kurica za nedovolené bránenie.

43:00
    Za napadnutie odchádza na dve minúty Špila.

33:23
    Vylúčenie na strane domácich, na dve minúty odchádza Surovka.

31:54
    Domáci majú šancu streliť kontaktný gól v presilovke, na dve minúty odchádza Klepáč.

23:44
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí – dve minúty pre Mezovského.

18:23
    Vylúčenie na strane hostí, dve minúty pre Školiaka.

06:08
    Máme tu prvé vylúčenie zápasu, na dve minúty odchádza domáci Reissmuller.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Monika Krutá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 33. Jarolín (Surovka), 50. Klučiar (Surovka, Mikolášek), 56. Kluka (Jarolín, Vaškovič), 60. Reissmuller (Salajka) – 7. Školiak (Kuric, Kubovčík), 31. Lištiak, 44. Matejka (Poliaček)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Šedivý, Daráš, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič – Klučiar, Vaškovič, Méry, Jarolín, Penák, Kluka, Mikolášek, Surovka, Sajdl, Kalináč, Šúrek, Šalka
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Mezovský, Janči, Špila, Klepáč, Sajko, Nitriansky, Bača, Školiak – Marcinko, Roháč, Kuric, Bokroš, Matejka, Poliaček, Števuliak, Broska, Lištiak, Janček, Kubovčík, Leskovjanský

Rozhodca: Hauko – Výleta, Polakovič