Monaco – Nancy 6:0 (kon.) | Bordeaux – Lorient 2:1 (kon.) | Lyon – Bastia 2:1 (kon.)
Dijon – Guingamp 3:3 (kon.) | Angers – Lille 1:0 (kon.) | Nantes – Toulouse 1:1 (kon.)
Angers SCO
1:0 (0:0)
Lille OSC
cz Sobota 05.11.2016, 20:00 • Stade Jean Bouin, Angers • Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Já se s vámi pro dnešní utkání loučím, na počtenou. (21:55:27)

A máme za sebou utkání mezi týmy Angers a Lille. Domácí si nakonec z dnešního utkání berou všechny tři body a jsou jistě spokojeni. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu, ovšem s takovou změnou, že domácí se dokázali prosadit. Hosté si vytvořili první šanci utkání až v závěru, ale proměnit ji nedokázali.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Nicolas Pepe.

90+2
    Na zemi zůstává ještě ležet jeden z hostujících hráčů, který chce nastřádat nějaké sekundy navíc.

90+1
    Hlavní sudí dnešního utkání čtyřiatřicetiletý Clément Turpin nastaví celkem minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Obrovská šance hostujícího týmu v závěru! Sám na brankáře uháněl střídající Terrier, ale parádně ho dokázal vychytat brankář Michel.

88
    Ačkoliv se hostující tým dožadoval odpískání faulu před pokutovým územím Angers, tak hlavní arbitr dnešního utkání zůstal v klidu a tuto situaci nevyhodnotil jako faul. Hra pokračuje.

86
    Konec utkání se nám blíží a domácí stále vedou o jedinou branku zásluhou Diédhioua! Podaří se hostujícímu týmu vyrovnat nebo domácí zvítězí?

84
    Balon nacentroval do pokutového území Benzia a vypadala to, že si pro něj v klidu dojde brankář Michel, ovšem tomu míč vyklouzl z rukavic. Žádné nebezpečí naštěstí pro domácí nevzniklo a hra pokračuje.

83
    Hosté mají k dispozici standardní situaci.

80
    Domácí se v posledních minutách soustředí zcela naplno bránění, aby neudělali ani malou chybu, protože toho by mohli ihned domácí hráči využít.

78
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Jamel Saihi.

77
    Útočným faulem se momentálně při rohovém kopu provinil střelec branky Diedhiou, který trefil v souboji brankáře hostujícího týmu.

76
    Exekuci standardní situace si vzal na starost nováček na hřišti Capelle, ale jeho pokus trefil pouze skákající zeď, od které se balon odrazil na rohový kop.

75
    Domácí budou rozehrávat standardní situaci z nějakých osmnácti metrů!

74
    Domácí opravdu rychle napadají, což dělá Lille obrovské problémy v rozehrávce i na vlastní polovině, kde se většinou dostane balon až k samotnému brankáři Enyeamovi.

72
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Pierrick Capelle.