Bayern – Frankfurt 3:0 (kon.) | Schalke – Freiburg 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 3:1 (kon.)
Mainz – Leverkusen 2:3 (kon.) | Paderborn – Augsburg 2:1 (kon.) | Hamburger – Wolfsburg 0:2 (kon.)
1. FSV Mainz 05
2:3 (0:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 11.04.2015, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Nemecká Bundesliga

Zápas v Mainzi sa skončil. Hostia si dnes pripisujú 3 body po výhre 3-2. V druhom polčase sme videli štyri góly, po dva na oboch stranách. Najprv sa presadili hostia zásluhou Kießlinga a Calhanoglua. Potom však prišli dve penalty Mainzu, ktoré premenil Koo, a záver zápasu bol poriadne rušný. Hosťom sa napokon podarilo ubrániť tesné víťazstvo, a zaslúžene získali tri body. V druhom polčase udelil hlavný rozhodca jednu žltú kartu, ktorú dostal Soto (Mainz).
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (17:23:41)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Hlavný rozhodca odpísal útočný faul Mainzu, a Leverkusen pošle loptu ďaleko dopredu.

90+2
    Tak záver zápasu bude mimoriadne rušný. Domáci dvomi penaltami znížili na 2-3 a Leverkusen musí ešte poctivo brániť aby mu neušlo cenné víťazstvo.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.
    KOO - 2:3

90
    Mainz dal gól! JA-CHEOL KOO premieňa aj druhý pokutový kop, strelou do pravej časti brány Leverkusenu.

90
    Neuveriteľné! Domáci budú kopať ďalší pokutový kop !

89
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Malli a nahradí ho Bengtsson.

89
    Castro poslal loptu vysoko nad brvno.

88
    Dnešný zápas sa pomaly končí, ale 2 minúty pred koncom uvidíme ešte priamy kop hostí z 22 metrov.

87
    Ďalší ofsajd na strane Mainzu. Tentokrát sa v ňom ocitol Brosinski.

86
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Calhanoglu a nahradí ho Brandt.

86
    Brosinski prešiel s loptou cez dvoch hráčov Leverkusenu, následne prihral Okazakimu, ale ten bol v ofsajde a jeho zakončenie už nemohlo platiť. Lopta sa však zastavila na brvne a domáci fanúšikovia to prežívali veľmi ťažko.

85
    Wendell sa snažil prejsť cez dvoch hráčov Mainzu, a nakoniec si aj vypýtal faul v strede ihriska.

84
    Domáci sa dostali pred 16ku Leverkusenu, ale Geisova strela smerovala veľmi ďaleko od pravej žrde.

83
    V závere zápasu domáci zvyšujú tempo a snažia sa dostať pred Lena, ale obávam sa, že to už bude príliš neskoro. Hostia to využívajú na rýchle protiútoky.