Swansea – Everton 1:1 (kon.) | Southampton – Hull City 2:0 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 1:4 (kon.)
Tottenham – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Bromwich – Leicester 2:3 (kon.) | West Ham – Stoke City 1:1 (kon.)
Burnley – Arsenal 0:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:4 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

90+3
    Koniec zápasu. (17:53:05)
    WICKHAM - 1:4

90
    Sunderland AFC dal gól! Gól strelil WICKHAM.

84
    Dokonca zápasu ostáva ešte niečo cez 5 minút riadnej hracej doby.

80
    Roh Puncheona teraz odvrátila domáca defenzíva, lopta teda pre Sunderland.

72
    Aanholt hľadal jedného zo svojich spoluhráčov, jeho prihrávka však bola nepresná.

71
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Bolasie, prichádza Sanogo.
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza McArthur, prichádza Ledley.

67
    Žltú kartu dostáva McArthur (Crystal Palace FC).

65
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Cattermole, prichádza Bridcutt.
    BOLASIE - 0:4

62
    Crystal Palace dal gól! Tentokrát sa už ale BOLASIE nemýlil a zaknihoval tak svoj hattrick! 0-4.

61
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Gomez, prichádza Johnson.

60
    V ďalšej dobre príležitosti bol Bolasie, hatrick však zatiaľ nezaznamenal.

59
    Tri góly v priebehu piatich minút poriadne zrazili domáci tím na kolená, ako bude vyzerať ďalší priebeh zápasu uvidíme.
    BOLASIE - 0:3

53
    Crystal Palace dal gól! YANNICK BOLASIE dáva druhý gól v zápase potom čo si všimol vybehnutého brankára, následne ho preloboval a za posledných 5 minút jeho tím získal trojgólové vedenie.
    BOLASIE - 0:2

52
    Crystal Palace dal gól! Hostia sa ujímajú dvojgólového vedenia. Po sérií prihrávok a dobrej práci Murrayho sa dostal k lopte YANNICK BOLASIE, ktorý dáva na 0-2.