Sturm Graz – Rheindorf Altach 5:0 (kon.) | Grodig – Austria 1:1 (kon.) | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling 2:0 (kon.)
Neustadt – Ried 0:1 (kon.)
SK Sturm Graz
5:0 (2:0)
SC Rheindorf Altach
cz Sobota 11.04.2015, 16:00 • UPC-Arena (Kapacita: 15 400) • Rakúska Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek sobotního odpoledne a někdy příště opět na shledanou. (17:58:16)

Domácí dnes zcela zaslouženě ovládli utkání a poráží svého soupeře vysokým rozdílem 5:0. Dnes se jako první trefil už v 9.minutě Schick, poté jsme museli čekat na gól až do 45.minuty, když se trefil Avdijaj. Domácí tlačili svého soupeře i ve druhé poločase a v 62.minutě z toho vytěžili třetí branku, když se trefil Kienast, ihned za dvě minuty to bylo už 4:0 po krásném gólu Grubera. Gruber se trefil ještě v 82.minutě a v dnešním zápase tak vstřelil dvě branky. Domácí si tak připisují do tabulky 3 body, hosté bohužel ani jeden.

Držení míče: 50% – 50%
    Střely celkem: 20 – 11
    Střely na branku: 8 – 2

90+3

90+2
    Domácí drží míč na svých kopačkách a jen čekají na konec utkání.

90+1
    Roth to zkusil přímo na branku, míč však poslal vysoko nad ní.

90
    Seeger byl faulován blízko hranice vápna a hosté budou zahrávat ještě zajímavý přímý kop.

89
    Zápas se už jen dohrává a ani jeden z týmů se nesnaží příliš útočit.

88
    Hosté si nepřesně přihráli zhruba na polovině hřiště a míč končí až u brankáře Gratzeie.

87
    Domácí drží míč na svých kopačkách a téměř ho už nepůjčují svému soupeři.

85
    Domácí střídají. Hřiště opouští Spendlhofer a místo něj nastupuje Kamavuaka.

82
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    A domácí střílí další branku! Hosté si nepřesně přihráli na své polovině a doslova darovali míč svému soupeři, Piesinger našel na levé straně zcela osamoceného ANDREASE GRUBERA a ten svou druhou brankou v zápase navyšuje vedení svého týmu na rozdíl pěti branek.

81
    Domácí střídají. Hřiště opouští Lovric a místo něj nastupuje Beichler.

80
    Hosté se stále snaží vstřelit alespoň jednu branku, domácí však dnes skvěle brání.

79
    Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na své polovině.

77
    Gruber dostal skvělý pas za obranu, místo úniku však volil rychlou střelu, míč však poslal daleko vedle levé tyče.

76
    Stadion je v dnešním zápase vyprodaný a panuje na něm skvělá atmosféra.

75
    Piesinger zkusil své štěstí z velké dálky, trefil však jen jednoho z obránců.

73
    Hosté se nemohou vůbec dostat s míčem z vlastní poloviny, domácí dnes hrají velmi dobré utkání.

72
    Schick vyslal jedovatou střelu z hranice vápna, Lukse však předvedl kvalitní zákrok a míč vyráží.

71
    Lovric nyní pořádně vystrašil Lukse, střelu zhruba z pětačtyřiceti metrů poslal jen těsně vedle pravé tyče.