Sokolov – Pardubice 1:1 (kon.) | Třinec – Táborsko 1:0 (kon.) | Karviná – Vlašim 2:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Zlín 0:2 (kon.) | Opava – Žižkov 2:1 (kon.)
MFK Frýdek-Místek
0:2 (0:0)
FC Zlín
cz Sobota 11.04.2015, 16:30 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Hosté nakonec potvrdili roli favorita a vítězí pošesté v řadě. Utkání rozhodl zlínský útočník Poznar, který vsítil obě branky. Druhý poločas byl na šance bohatější, Zlín nakonec zvítězil zaslouženě. (18:28:24)

90+4

90+4
    Ani tentokrát to domácím nevyšlo, po přímém kopu Bella se k míči dostal Jurišič, který sám před Dostálem špatně trefil míč.

90+1
    Domácí svou akci až moc překombinovali a nevyužili ideální možnost ke střele, kterou měl Hykel.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí už začali riskovat a Zlín využil otevřené obrany. K míči se dostal TOMÁŠ POZNAR a sám před Prepslem zvyšuje náskok Zlínu.

87
    Hosté střídají naposled, Železníka nahrazuje Motal.

85
    Chmelo se u postranní čáry zbavil Literáka a poslal míč do vápna na Holíka, jeho střelu však Prepsl chytil.

84
    Střídají také hosté, hřiště opouští Bartolomeu a nahrazuje jej Kraut.

82
    Frýdek naposled střídá, Švrčka nahrazuje Jurišič.

81
    Teď byl Frýdek blízko vyrovnání, Staško si naběhl za obranu a utíkal sám na Dostála, kterého se snažil přehodit, bránu ovšem netrefil.

79
    Dnešní utkání sleduje 2420 diváků.

78
    Mehremič střílel z přímého po zemi a málem překvapil Dostála, míč nakonec skončil těsně vedle pravé tyče.

76
    Frýdek podruhé střídá, hřiště opustil Zapalač a nahradil jej Hykel.

75
    Domácí Žídek dostává za faul na Poznara žlutou kartu.

75
    Frýdku se po dlouhé době podařilo dostat až do vápna, tam se k míči dostal Matúš, tomu se však střela vůbec nepovedla a z dobré pozice bránu netrefil.

74
    Domácí jsou po brance hostů jako opaření a nedokážou se dostat poblíž zlínské brance.

69
    Po zaváhání Literáka se do velké šance dostal právě střídající Chmelo, jeho první pokus však Prepsl vyrazil, podruhé Chmelo střílel nad bránu.

66
    Oba týmy využívají první možnost střídání. V týmu Frýdku opouští hřiště Vaněk a nahrazuje jej Staško, za Zlín dnes končí Kopečný, toho nahrazuje Chmelo.

65
    Za minutu to už mohlo být o dvě branky. Hosté využili otevřené obrany domácích. Na přihrávku si naběhl Bartolomeu, obehrál Prepsla, pak už byl ale ve velkém úhlu a bránu nedokázal trefit.

Ondřej Mazur

Góly: 64. Poznar, 89. Poznar

Karty:   75. Žídek (FRM) – 51. Železník (ZLN)

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Žídek, Literák, Mehremič – Zapalač, Bello, Vašenda, Vaněk, Talián – Matúš
    Náhradníci: Mihalek – Ilko, Hykel, Jurišič, Ďuriška, Staško, Reintam

FC Zlín: Dostál – Hubáček, Hájek, Pazdera, Matějov – Holík, Živulič, Kopečný, Bartolomeu – Poznar, Železník
    Náhradníci: Adamuška – Malý, Motal, Kraut, Chmelo

Rozhodca: Orel – Pilný, Arnošt