Excelsior – Arnhem 1:3 (kon.) | Heerenveen – Alkmaar 5:2 (kon.) | Breda – Dordrecht 2:2 (kon.)
Heracles – Amsterdam 0:2 (kon.)
NAC Breda
2:2 (2:0)
FC Dordrecht
cz Sobota 11.04.2015, 19:45 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Holandská Eredivisie

Je dobojováno. V první poločase byli domácí suverénní, ovšem druhý poločas začali velmi vlažně. Naopak hosté začali kombinovat a postupně přehrávali domácí. V sedmašedesáté minutě po rohovém kopu snížil hlavou Korte. O dvě minuty později už bylo skóre vyrovnané. To se trefil přesně Lewis. V nastaveném čase mohl vrátit domácím vedení Tighadouini, ale svou dnešní třetí trefu nepřidal. Útočník Bredy trefil pouze tyč a tak je tedy jasné, že dnešní utkání skončilo remízou 2:2. (21:45:52)

90+7

90+7
    Domácí rozehráli roh na zadní tyč, kde nikdo z hráčů Bredy nebyl. Je konec.

90+7
    Na trávníku je ošetřován Fortes, který odchází za postranní čáru.

90+6
    Domácí mají poslední šanci v podobě rohového kopu, který si vybojovali.

90+5
    Hraje se ze strany na stranu, ovšem bez pořádného zakončení.

90+4
    Po van der Wegově zákroku se strhla menší strkanice, kterou musel rozhodčí zklidnit. Vše se obešlo bez dalšího karetního postihu.

90+3
    Van der Weg si vyšlápl na jednoho z hostujících hráčů a po právu za svůj zákrok viděl žlutou kartu.

90+2
    Hráči Bredy se stále snaží, ale přes pozornou obranu Dordrechtu, se těžko prosazuje.

90+2
    Žlutou kartu dostává Felitciano Zschusschen (NAC Breda).

90+1
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mats Seuntjens, přichází Felitciano Zschusschen.
    Završit hattrick a rozhodnout zápas ve prospěch domácích mohl Tighadouini, ale ten pouze orazítkoval levou tyč hostující brány.

90+1
    Do vápna se dostal Tighadouini, který měl na kopačce třetí gól v utkání, ale svou ránu otřel pouze o levou tyč hostující branky.

90
    Rozhodčí Nijhuis přidá k odehraným devadesáti minutám další čtyři.

89
    Obě mužstva kombinují na polovině hřiště, ani jedno z mužstev se do šancí nedostává.

88
    Domácí se snaží o tři body, ale čas jim rychle ubíhá a hosté hrajou mnohem kompaktněji, než-li v prvním poločase.

86
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Divine Naah, přichází Hakim Borahsasar.

85
    Po pokusu domácích bude od své vlastní branky odkopávat Kurto.

84
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Jeffrey Sarpong, přichází Guyon Fernandez.

83
    Klaiber kouzlil s míčem před vápnem domácích. Nic mu to nebylo platné, jelikož se proti přesile nedokázal prosadit.