Boavista – Marítimo 0:2 (kon.) | Benfica – Coimbra 5:1 (kon.) | Rio Ave – Porto 1:3 (kon.)
Moreirense – Guimarães 2:1 (kon.)
Benfica Lisabon
5:1 (3:0)
Academica de Coimbra
cz Sobota 11.04.2015, 18:00 • Estádio da Luz, Lisabon • Primeira Liga

Já Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (22:10:33)

Statistiky utkání
    Držení míče – 65:35
    Střely celkem – 17:2
    Střely na branku – 9:2
    Rohové kopy – 12:2
    Žluté karty – 1:0

Domácí Benfica dnes jasně ovládla zápas proti hostující Academice de Coimbra. V 53. minutě zvyšoval na 4:0 svojí druhou brankou Jonas, který překonal brankáře Cristiana střelou do protipohybu. O čestný úspěch hostů se postaral deset minut před koncem Lopes, ale na konečných 5:1 zvýšil střídající Fejsa a Benfica si tak připisuje pohodové vítězství za 3 body.

90+2

90+2
    Už se nic nestane, zápas je pomalu u konce.

90+1
    Střídající Rodríguez se neprobil k přihrávce od Fejsy.

90
    Budou se nastavovat 2 minuty nad rámec hracího času.

89
    Benfica znovu obléhá hosty na útočné polovině.

88
    Domácí stále pokračují v útočení a rádi přidali ještě alespoň jednu branku.

86
    Ze hřiště odchází ostrostřelec Jonas, kterého na závěr utkání nahrazuje Rodríguez.

85
    Domácí připravují poslední střídání.
    Ljubomir FEJSA - 5:1

84
    Benfica právě vstřelila branku!
    Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat. Centr z pravé strany odvrátila hostující obrana pouze k LJUBOMIRU FEJSOVI, který se probil přes dva protihráče a pak krásnou ranou rozvlnil hostující síť popáté – 5:1!

82
    Ten se nevyvedl podle představ a hosté otáčejí hru.

81
    Domácí chtějí rychle odpovědět, ale rána Jonase je zblokována na rohový kop.
    Rafa LOPES - 4:1

80
    Coimbra právě vstřelila branku!
    Čestný úspěch pro hosty. Esgaiův centr prolétl pokutovým územím Benficy až k volnému RAFOVI LOPESOVI, který si míč zpracoval a poté zamířil přesně. Brankář Cesar neměl žádnou šanci – 4:1!

79
    Mxi Pereira dalším hráčem potrestaným žlutou kartou.

77
    Následoval další roh, kde domácí sehráli pěkný signál, ale ten byl přerušen hvizdem rozhodčího, který viděl faul na bránícího hráče Academicy.

75
    Pizziho rohový kop prolétl nebezpečně pokutovým územím, ale žádný ze spoluhráčů nedokázal usměrnit míč do sítě.