Sturm Graz – Rheindorf Altach 5:0 (kon.) | Grodig – Austria 1:1 (kon.) | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling 2:0 (kon.)
Neustadt – Ried 0:1 (kon.)
SV Grodig
1:1 (0:1)
FK Austria Viedeň
cz Sobota 11.04.2015, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • Rakúska Bundesliga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:28:52)

Zápas skončil a body se dělí po remíze 1:1. Ani po přestávce jsme neviděli kdovíjaký fotbal, přesto jsme se dočkali branky. V 56. minutě srovnal zblízka Nutz. Grödig byl dokonce blízko dokonaného obratu, jenže Huspekova rána byla na poslední chvíli sražena mimo tři tyče.

90+4

90+4
    Domácím se podařilo centr odvrátit a to už bude zřejmě konec.

90+3
    Martschinko odvrátil na rohový kop, závěrečný tlak hostů pokračuje.

90+3
    Přímý kop pro Austrii. Je to sice dálka, přesto by se dalo uvažovat o přímé střele.

90+2
    Za hostující obranu si už nabíhal Emmanuel, těsně před ním ale zasáhl Ortlechner.

90+1
    Nutzův centr skončil u hostujících hráčů, ti odhlavičkovali do bezpečí.

90
    Tak ještě rohový kop pro domácí.

89
    Už to vypadá, že jsou oba týmy smířeny s remízou, čekáme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Austria v útoku, domácí Maak však Meilingera nepustil do vápna a čistě mu odebral míč od kopaček.

86
    V pokutovém území Austrie upadl domácí Henrique, pokračuje se však ve hře.

85
    Akce skončila tak rychle, jak začala, neboť hosté se dopustili útočného faulu právě na Stankovice.

84
    Přímý kop pro Austii, gólman Stankovic si staví dvoučlennou zeď.

83
    Hosté vystřídali, Marko Kvasina pospíchá dolů, do zápasu nastupuje Alexander Frank.

81
    Zápas konečně začíná nabírat tempo. Po dalším přesunu centroval Ortlechner, míč pouze prolétl vápnem.
    Obrovská šance domácích

79
    Obrovská šance domácích. Do centru z levé strany se položil Huspek a jeho tečovaná střela skončila těsně vedle. Gólman by neměl nárok, skákal totiž na opačnou stranu.