Swansea – Everton 1:1 (kon.) | Southampton – Hull City 2:0 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 1:4 (kon.)
Tottenham – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Bromwich – Leicester 2:3 (kon.) | West Ham – Stoke City 1:1 (kon.)
Burnley – Arsenal 0:1 (kon.)
Southampton FC
2:0 (0:0)
Hull City AFC
Sobota 11.04.2015, 16:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

Domáci po nie veľmi dobrom polčase, kde však mali nejaké šance napokon tento zápas zvládli. Zaslúžene zvíťazíli a pripisuju si dôležité tri body o boj o eúropské súťaže na budúci rok. (17:52:37)

90+4

90+2
    Hostia mali možnosť rohového kopu, no hlavičkoval z neho len hráč, ktorý stál vo veľmi zlej streleckej pozícii a jeho pokus končí mimo brány domácich.

90+1
    V zápase uvidíme ešte 180 sekúnd navyše.

89
    V predposlednej minúte mal na kopačke ďalší gól domáci hráč, ktorý po skvelej prihrávke nedokázal namieriť presne a jeho strela mu vzlietla vysoko nad bránu, a tiež nepresne.

88
    Začali nám plynúť posledné dve minúty riadnej hracej doby a domáci tím už len dohráva.

86
    Hostia sa síce snažia o strelenie gólu, no do šancí sa nedostávaju a všetko je to len pred šestnástkou Davisa.

84
    Hostia využívajú tiež svoje posledné striedania a z ihriska odchádza útočník hostí Aluko a na jeho miesto prišiel Hernandez.
    PELLÉ - 2:0

81
    Southampton dal gól!
    Naozaj krásna akcia domácich. Začal ju striedajúci Tadič, ktorý výborne získal loptu, poslal ju na Schneiderlina, ktorý mohol tiež zakončovať a možno by dal gól, ale neulakomil sa a poslal prihrávku ešte lepšie stojacemu GRAZZIANOVI PELLEMU, ktorý z prvej trafil presne a nedal šancu Harperovi zakročiť. Veľmi pekný gól domácih, ktorý už teraz zaslúžene vyhrávaju. V posledných minútach sú jasne lepším mužstvom.

79
    Hráči domáceho Southamptonu nepúšťaju hostí k ničomu a sami sa snažia streliť ešte druhý gól, o čom svedčí aj ich zväčšujúci sa tlak.

77
    Hroziace nebezpečenstvo pred domácou bránou domáci hneď zažehnali a hostia musia začínať od začiatku.

77
    Domáci loptu kontrolujú a to im určity vyhovuje, keďže sú ďaleko od svojej bránky.

74
    Hneď za nimi dochádza k striedaniu aj na domácej strane, ktorý striedajú poslednýkrát. Longa nahradil Elia.

74
    Hostia striedajú aj druhýkrát , namiesto Huddlestona prišiel Sagbo.

73
    Za posledných 5 minút sa nestalo nič, čo by stálo za reč. Oba mužstvá sa snažia niečo vymyslieť, no pozornými obranami dávaju na seba pozor.

71
    Center do šestnástky hostí dokázali hráči Hull City odvrátiť a zažehnať tak hroziace nebezpečenstvo.

68
    Tadič povykrúcal obrancu pred šestnástkou, prihral svojmu spouhráčovi Pellému, ktorý však trafil len pred sebou stojaceho hráča a brankár hostí Parker loptu chytil.

67
    Center hostí smeroval na N´Doyeho, ale ten nevyskočil a ocitol sa na zemi, takže zo šance nič nie je.