Kortrijk – Brugge 2:0 (kon.) | Lokeren – Westerlo 1:1 (kon.) | Mouscron – Oostende 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Genk 0:2 (kon.) | Charleroi – Gent 2:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (0:1)
KVC Westerlo
cz Sobota 11.04.2015, 20:00 • Daknamstadion • Belgická Jupiler Pro League

Dnešní utkání je u konce a celkem, který bude litovat bude domácí Lokeren. Ti v druhém poločase sice skóroval, ale druhou branku se jim vsítit nepovedlo, a tak si ve skupině o Evropskou ligu rozdělí body. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek dne. (21:51:54)

90+3

90+3
    Další zoufalá střela domácích borců, autorem byl Dario Melnjak, který nepředvedl žádnou úchvatnou kopací techniku.

90+2
    Po sérii přihrávek se vše hodlal ukončit Jordan Remacle, jenž ale tvrdou ránou přepálil branku.

90+1
    Odoi posílal míč do vápna, ale hosté brání v osmi lidech. Následuje roh.

90
    V závěru to domácí zkoušejí už jen na náhodu a střílet se jim moc nedaří. I přesto jsou v tlaku.

88
    Další obrovská šance domácích! Na pravé straně se uvolnil jeden z hráčů, který následně posílal míč na hlavu Jordana Remacleho, jenž rybičkou branku přestřeluje!

87
    A vše mohlo být nakonec úplně jinak. Po krátkém kroužení se ke střele odhodlal jeden z hostů, ale brankář Verhulst byl připraven.

86
    Zápas se dostává do závěrečných minut a stále je stav nerozhodný. Lokeren má dnes opravdu smůlu.

84
    Další neskutečná rána a asi čtvrtá tyčka za brankářem Van Langendonck. Nyní to zkoušel Dennis Odoi z hranice vápna, ale belgický obránce trefil jen břevno!

84
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Aoulad, přichází Rommens.

83
    Míč se dostal na střed na Koen Persoonse, jehož ránu brankář vyrazil před sebe, kde další hráč branku přestřelil!

82
    Směrem dopředu to zkoušeli hosté, ale ztroskotali v koncovce.

81
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Dessers, přichází Ansah.

80
    Po zbytečném faulu ve středu hřiště vidí Mohammed Aoulad žlutou kartu.

80
    Po faulu na hostujícího hráče odkopává od branky brankář Van Langendonck.

78
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Mustoe, přichází Godeau.

77
    Domácí kombinují na své polovině a vyhlížejí závěrečná tlak.

76
    Akce domácích fotbalistů vypadala zajímavě, ale nakonec jí zhatil jasný útočný faul.