Boavista – Marítimo 0:2 (kon.) | Benfica – Coimbra 5:1 (kon.) | Rio Ave – Porto 1:3 (kon.)
Moreirense – Guimarães 2:1 (kon.)
Boavista FC
0:2 (0:0)
CS Marítimo
cz Sobota 11.04.2015, 17:00Primeira Liga

To je pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a na shledanou. (18:58:43)

Je tu konec. Hosté si odvážejí 3 body za výhru 2:0. Do vedení je v 54. minutě poslal Éber. Na jeho trefu navázal v samotném závěru základní hrací doby Soares.

90+3

90+1
    Sudí nastavuje 4 minuty.

90
    Ještě jeden karetní trest v dnešním utkání. Cristian Santos (MAO) je oním provinilcem.

89
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto, ALEX SOARES přidává v závěru utkání pojistku. Hosté vedou již 2:0 a o jejich tříbodovém importu dnes již nikdo nepochybuje.

88
    No a hru se pokouší kouskovat hosté s poslední možností střídání. Odchází střelec jediné branky zápasu Éber. Fábio Abreu okusí atmosféru dnešního utkání.

87
    Rychlé střídání v domácích řadách. Z hřiště pospíchá obránce Carlos Santos, na trávník vbíhá útočník Leozinho. Jednoznačná sázka na ofenzivní kartu.

86
    Domácí sice mají míč na svých kopačkách, leč ne a ne se dostat až k pokutovému území – neřkuli vni.

83
    Minuty teď pro domácí ubíhají zatraceně rychle. Stále je to ale bez jakékoli vypracované šance ke skórování. Hosté mají navíc v záloze ještě jednu možnost ke střídání. Tam se taky dobrá minutka naspoří.

81
    Začala poslední desetiminutovka dnešního utkání. Podaří se domácím alespoň vyrovnat?

78
    Hosté podruhé v dnešním utkání střídají. Pouť dnešním utkáním končí António Xavier, který bude z lavičky držet palce novicovi Cristianu Santosovi.

77
    Uchebo a Zé Manuel se postarali o menší rozruch ve vápně. Kýžené vyrovnání ale domácím nezařídili.

75
    A hned vzápětí další žlutý kartonek. A opět je potrestaným hráčem fotbalista Marítima, tentokrát německý obránce Patrick Bauer (MAO).

73
    Hráči obou celků jsou s blížícím se závěrem nervóznější a nervóznější. Na hřišti vidíme více slovních půtek a ostřejších zákroků. Sudí už musí klidnit emoce. Prvním žlutě potrestaným hráčem v dnešním utkání je Alex Soares (MAO).

68
    Skvělá práce Dioga, který potáhl míč po pravé straně, zpětnou přihrávkou se zeptal spoluhráče Xaviera, zda by nechtěl navýšit skóre. Portugalský útočník s jeho návrhem souhlasil, ale proti se postavil Mika, který vynikajícím zákrokem pravou nohou řekl ne.

66
    Střídají také hosté. Na lavičku náhradníků putuje Bruno Gallo, na hřiště Gégé.

65
    Zé Manuel posílal kolmici do vápna na Ucheba. K míči se ale jako první dostal brankář Salin.

62
    A právě vystřídavší Bobô se hned odhodlal ke střele po přiťuknutí od Zé Manuela. Skvělý zákrok Salina.