Augsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Bayern – Stuttgart 1:0 (kon.) | Hannover – Freiburg 3:2 (kon.)
Hertha – Dortmund 0:4 (kon.) | Hoffenheim – Braunschweig 3:1 (kon.) | Leverkusen – Brémy 2:1 (kon.)
Mainz – Hamburger 3:2 (kon.) | Schalke – Norimberk 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
Bayern Mníchov
1:0 (0:0)
VfB Stuttgart
Sobota 10.05.2014, 15:30 • Allianz aréna • Nemecká Bundesliga

78
    Hostia využívajú aj poslednú možnosť na striedanie. Zápas sa skončil pre Maxima, ktorý svoje miesto prepustil čerstvému Wernerovi.

65
    Strieda aj Stuttgart. Zápas sa skončil pre Ibiševiča, ktorého nahradil nemecký útočník s brazílskymi koreňmi Cacau. Toho si môžete pamätať zo zápasov nemeckej reprezentácie.

64
    Bayern po druhý raz v zápase strieda. Ihrisko opustil Mario Mandžukič, ktorý svoje miesto na hrote útoku prenechal skúsenému Cluadiovi Pizzarovi. Ktovie, či sa nejednalo o posledný zápas chorvátskeho zakončovateľa v drese Bavorov. Od novej sezóny totiž do Allianz arény príde Robert Lewandowski. V kuloároch sa preto šušká, že Mandžukič by mohol Mníchov opustiť.

45
    Veľmi rozumne zareagoval na situáciu tréner Stuttgartu, ktorý sa rozhodol v poslednej minúte prvého polčasu Boku radšej z ihriska stiahnuť. Na jeho miesto naskočil Didavi.

37
    Je tomu skutočne tak. Domáci kapitán nemôže v zápase pokračovať. Kapitánsku pásku prenechal Manuelovi Neuerovi a jeho miesto v strede zálohy zaujal Højbjerg.