Augsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Bayern – Stuttgart 1:0 (kon.) | Hannover – Freiburg 3:2 (kon.)
Hertha – Dortmund 0:4 (kon.) | Hoffenheim – Braunschweig 3:1 (kon.) | Leverkusen – Brémy 2:1 (kon.)
Mainz – Hamburger 3:2 (kon.) | Schalke – Norimberk 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
Hannover 96
3:2 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 10.05.2014, 15:30Nemecká Bundesliga

A je dobojované! Druhý polčas priniesol skutočné zaujímavú hru a až 4 góly. Najprv v 50.minúte hostia vyrovnali gólom Schmida na 1:1. V 66.minúte sa Hannover zásluhou striedajúceho Rudnevsa dostal po druhýkrát do vedenia. Freiburg bojoval a v 78.minúte prišlo vyrovnanie Zulechnera na 2:2. Už o tri minúty neskôr však víťazný gól strelil ďalší striedajúci hráč Prib a Hannover sa môže tešiť zo zisku troch bodov po víťazstve nad Freiburgom 3:2. (17:21:23)

90+1
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Huszti, prichádza Hoffmann.

90
    Rozhodca Gagelmann nadstavuje 1 minútu.

90
    V poslednej minúte riadnej hracej doby sa Darida odhodlal vystreliť zo strednej vzdialenosti, ale bránku minul.

88
    Sorg na poslednú chvíľu zasiahol proti Rudnevsovi a nepustil ho do zakončenia.

86
    Už mohlo byť vyrovnané! Zulechner dostal loptu po centri zo strany do siete, ale pre ofsajd rozhodca tento gól neuznal.

85
    Hannover si stále drží tesný náskok, ale hostia sa neustále snažia o vyrovnanie.

84
    Gagelmann si všimol Rajtoralov faul a prerušil hru.

83
    Husztiho center od rohovej zástavky odvrátila defenzíva Freiburgu do bezpečia.

82
    Schwolow teraz zabránil svojim zákrokom proti strele Husztiho štvrtému gólu Hannoveru.

81
    Hannover dal gól!
    Neuveriteľné! Striedajúci hráč posiela Hannever po tretí krát do vedenia. EDGAR PRIB si v šestnástke spracoval prihrávku Rudnevsa a strelou doprostred rozvlnil sieť.

80
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Bittencourt, prichádza Prib.

78
    Freiburg dal gól!
    Hostia dokázali opäť vyrovnať! Presnú prihrávku dostal pred brankára Zielera PHILIPP ZULECHNER a loptu poslal s ľahkosťou za jeho chrbát.

77
    Darida sa opäť snažil ľahúčko poslať pomedzi obrancov loptu na spoluhráča,ale i v tomto prípade to nevyšlo. Nasleduje rohový kop.

75
    Karim Guédé dostáva žltú kartu za svoj nešetrný zákrok.

74
    Striedanie v tíme SC Freiburg: z ihriska odchádza Schuster, prichádza Fernandes.

74
    Na druhej strane sa k strele z uhlu dostal Darida a Zieler bez problémov zasiahol.