Augsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Bayern – Stuttgart 1:0 (kon.) | Hannover – Freiburg 3:2 (kon.)
Hertha – Dortmund 0:4 (kon.) | Hoffenheim – Braunschweig 3:1 (kon.) | Leverkusen – Brémy 2:1 (kon.)
Mainz – Hamburger 3:2 (kon.) | Schalke – Norimberk 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
3:1 (1:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 10.05.2014, 15:30 • Wirsol Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga

Zápas sa napokon skončil hladkým triumfom domácich hráčov. Hostia najvyššiu nemeckú súťaž opúšťajú.

Zároveň musíme konštatovať, že sa končí aj celý súťažná ročník v Bundeslige. V mene celej redakcie Onlajny.eu vám ďakujeme za pozornosť pri jej sledovaní a veríme, že nám svoju priazeň zachováte aj naďalej.
    Lúči sa s vami Veronika Pancuráková. (17:22:48)

Sezóna 2013/2014 sa v Bundeslige končí!

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. V útoku sú ešte domáci, no už sa s loptou iba tak zahrávajú.

90+2
    Hostia ešte loptu nakopli smerom k bránke, no to im príliš nepomohlo. Akékoľvek zakončenie bolo neprijateľné, pretože Hoffenheim okamžite odkopol.

90+1
    Na trávniku sa už nedeje ani neudeje nič zaujímavé. Hráči zápas dohrávajú a na oboch stranách je vidieť, že sa už nikomu nič nechce.

90
    To snáď nie je pravda. Rozhodca nadstavuje ešte 3 minúty.

89
    Hosťom sa podarilo pridať čestný gól. Hochscheidt bol na pochybách, či sa z neho vôbec má tešiť, no napokon radosť prejavil. Nič to ale nemení na tom, že Braunschweig sa lúči s Bundesligou.

88
    Eintracht Braunschweig dal gól!
    Tak napokon aspoň kozmetická úprava skóre. JAN HOCHSCHEIDT sa uvoľnil za obranu a jeho strelu si domáci ešte nešťastne sami zrazili do siete.

87
    Do konca riadnej hracej doby ostávajú tri minúty a pevne veríme, že štvrtý arbiter už nebude nikoho trápiť zbytočným nadstaveným časom. O víťazovi je dávno rozhodnuté.

86
    Na trávniku sa už nedeje nič zaujímavé. Čakáme na záverečný hvizd rozhodcu.

85
    Teraz nám je hostí až ľúto. Dostali sa do skvele j´príležitosti, no jej záverečné prevedenie iba podčiarklo zúfalstvo Braunschweigu. Kumbela v poslednej chvíli pred odkrytou bránkou netrafil loptu.

83
    Naopak, domáci priaznivci sa nemajú na čo sťažovať a užívajú si posledné minúty sezóny. Ich tím sa už nikam neponáhľa, no aj napriek tomu drží loptu pevne vo svojej moci.

82
    Atmosféra na štadióne už upadla. Hostia sú zmierení so svojím osudom a poddali sa mu aj fanúšikovia, ktorí dnes pricestovali Braunschweig podporiť.

81
    Striedanie v tíme TSG 1899 Hoffenheim: z ihriska odchádza Volland, prichádza Hamad.

80
    Domáci sa napokon postupnými krokmi dostali až pred šestnástku súpera, nie však k strele. Davari môže v tejto chvíli ostať pokojný.

79
    Prebieha 79. minúta duelu. Lopta lieta v okolí stredového kruhu a nikto s ňou nič výnimočnejšie nerobí.

78
    Zápas sa už iba dohráva. Hostia už nemajú žiadnu chuť bojovať. Po neúspešnej sezóne a neúspešnom poslednom dueli sa im ani nieto čo čudovať.

77
    Striedanie v tíme TSG 1899 Hoffenheim: z ihriska odchádza Salihović, prichádza Nazário.