Villarreal – Rayo Vallecano 4:0 (kon.) | Levante – Valencia 2:0 (kon.)
Villarreal CF
4:0 (2:0)
Rayo Vallecano
Sobota 10.05.2014, 20:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Španielska LaLiga

A je tu koniec. Videli sme jedno veľké galapredstavenie v podaní domácich. Súpera doslova rozdrvili v pomere 4:0. V prvom polčase načal Rayo gólom Uche a v 44. minúte Pridal druhý gól Soriano. V druhom polčase sme mali možnosť vidieť červenú kartu, ktorú dostal Arbilla. Domáxi využili presilovku dvoma gólmi a zvíťazili. To je na dnes odo mňa všetko. Lúči sa s vami Vladimír Mihálik, pekný večer. (22:13:38)

90+1
    Aquino sa opätovne pokúsil prihrávkou rozhodiť obranu súpera. Tá bola ale v pohotovosti a loptu dokázala zastaviť.

90
    Hlavný rozhodca pridáva k zápasu ešte dve minúty.

88
    Costa v nepríjemnej póze a nepekným výrazom v tvári. Uvidíme, aké zlé je jeho zranenie.

88
    Larrivey sa rútil sám proti pätici obrancov v žltom, preto radšej pribrzdil. Ale aj preto, lebo sa na trávniku zjavil Costa v nefutbalovej pozícii.

87
    Zápas sa už len dohráva. Nevidíme žiadne ohromujúce tempo a ani žiadne veľké šance.

85
    Musacchio sa dopustil nepekného zákroku a rozhodca odpískal faul.

84
    Niguez prišiel do súboja neskoro a protihráča poslal k zemi.

83
    Triguerosova delovka spoza šestnástky opečiatkovala brvno.

82
    Žltú kartu dostává Gálvez (Rayo Vallecano).

81
    Villarreal drží loptu a hráči si vymieňajú krátke prihrávky.

80
    Hra je na chvíľu prerušená. Dôvodom je faul Aquina na Rochinu po pravej postrannej čiare.

78
    Nacho sa dostal k lopte za šestnástkou a odhodlal sa k slušnej strele. Juan Carlos predviedol rovnako slušný zákrok a jeho pokus smerujúci do ľavého dolného rohu chytil.

76
    Uche sa zrazil v strede ihriska s Rochinom a obaja hráči budú ošetrený za postrannou čiarou.

75
    Rat posiela dopredu presnú krátku prihrávku. Loptu získal vďaka peknému prvému dotyku Alejandro Galvez a pokračuje tak ďalej v útočnej akcii.

73
    Niguez si našiel odkopnutú loptu na hranici veľkého vápna, ale jeho strelecký pokus putuje vysoko nad bránu.

74
    Rayo rýchlo postupuje kombináciou po zemi v pred. Obrana im v túto chvíľu veľké vrásky nerobí.

72
    Niguez napriahol k priamemu kopu z hranice šestnástky, ale brankár si perfektne postavil múr, ktorý strelu zablokoval.
    Góly: 22. Uche, 42. Soriano, 55. Pereira, 64. Costa

Karty:   71. Trigueros (VIL) – 82. Gálvez (VAL)   63. Arbilla (VAL)

Villarreal CF: Juan Carlos – M. Gaspar, Musacchio, Paulista, Jokić – M. Gómez, Trigueros, B. Soriano (C), Cani – Uche, G. dos Santos.
    Náhradníci: Asenjo – Pantić, J. Costa, Román, Aquino, Leiva, Jonathan Pereira.

Rayo Vallecano: Rubén – Arbilla, Gálvez, B. López, N. Martínez – Rochina, Trashorras (C), Bueno, Ñíguez, Falqué – Larrivey.
    Náhradníci: Cobeño – Rat, Baena, Adrián González, S. Longo, S. Fernández, Perea

Rozhodca: José González – José Sánchez, Diego Barbero