Hellas Verona – Udinese 2:2 (kon.) | Inter – Lazio 4:1 (kon.)
Inter Miláno
4:1 (3:1)
Lazio Rím
Sobota 10.05.2014, 20:45Talianska Seria A

Je dobojované! Inter si v druhom polčase svoj pohodlný náskok napriek zvýšenej aktivite hostí podržal a navyše sa v 79.minúte presadil Hernanes, ktorý uzavrel skóre dnešného zápasu na 4:1. To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:39:23)

90+2
    Centrovaná lopta Minalu sa dostala ku Klosemu, ktorý hlavičkoval len tesne vedľa ľavej tyče!

90+1
    Rozhodca Massa nadstavuje 3 minúty.

90
    Ani do tretice to hosťom od rohovej zástavky nevyšlo, Candrevov center bol, ale o poznanie nebezpečnejší.

90
    Ďalší rohový kop hostí zobral na svoje plecia Candreva, ale jeho dlhý center obrana Interu odvracia.

89
    Ledesma sa ho rozhodol rozohrať nakrátko.

89
    Keita poslal celkom nádejnú prihrávku z hranice šestnástky a pre svoj tím získal rohový kop.

87
    Zápas sa už viacmenej len dohráva, víťaz je už dlhšie jasný. Lazio sa však snaží aspoň skorigovať výsledok.

86
    Dobre mienenú prihrávku Biavu do šestnástky zblokoval do bezpečia jeden z brániacich hráčov.

85
    Inter sa už nikam neponáhľa a tak má Lazio viac priestoru na útočenie.

84
    Berisha si veľmi dobre poradil so strelou Nagatoma doprostred brány z bezprostrednej blízkosti!

82
    Striedanie v tíme Lazio Rím: z ihriska odchádza Minala, prichádza Anderson.

80
    Do konca stretnutia zostáva 10 minút, Inter vedie 4:1. Hostia sú síce v celkovej štatistike striel jasne lepší 8:16, ale ich efektivita je dnes veľmi mizivá.

79
    Inter dal gól!
    Tak a teraz je už zrejme definitívne rozhodnuté o domácom víťazstve. Rýchlu akciu Interu zakončil HERNANES krásnou strelou z hranice šestnástky presne k pravej tyči.

78
    Zo strednej vzdialenosti po spracovaní lopty Andreson vystrelil do dolného rohu, kde Handanovič zabránil kontaktnému gólu Lazia.

77
    Ten už Candreva rozohral nakrátko.

76
    Candreva nepríjemne vystrelil z priameho kopu, Handanovič vyrazil na rohový kop.