Belenenses – Arouca 1:0 (kon.) | Ferreira – Coimbra 2:4 (kon.) | Setúbal – Olhanense 3:1 (kon.)
Guimarães – Braga 1:0 (kon.) | Porto – Benfica 2:1 (kon.)
FC Porto
2:1 (2:1)
Benfica Lisabon
cz Sobota 10.05.2014, 19:00 • Estádio do Dragão, Porto • Primeira Liga

To je z dnešního utkání a z letošního ročníku portugalské ligy vše, já se s vámi budu těšit v další sezóně. (20:53:36)

Je dohráno, Porto vítězí 2:1. Ve druhém poločase jsme branku neviděli a ačkoliv Benfica měla na vyrovnání, nepodařilo se jí srovnat krok. Letošní mistr se tak loučí s ročníkem prohrou. Porto konečně zlomilo nepříznivou sérii nad Benficou a odnáší si letos třetí místo.

90+3

90+3
    Standartka se Benfice nepovedla a hostující hráči se musejí vracet až na svou půli.

90+2
    Žluté varování vidí i hostující Mori.

90+2
    Danilo za faul nohou vyfasoval žlutou kartu.

90+1
    Hosté rozehrávají z obrany, ale času už moc není a měli by spíše zkoušet přímočaré akce.

90
    Rozodčí nastavuje tři minuty.

90
    Markovic byl při útočném průniku podražen.

89
    Obránci Porta spolehlivě brání ve vápně a v posledních minutách nechtějí o vedení přijít.

88
    Jardel nechtěně zahrál rukou, rozhodčí však přerušuje hru.

86
    Benfice jako by docházely síly, útočný fotbal, který hrála v druhém poločase už není k vidění ze strany hostů.

85
    Nejlepší obrana je útok, tímto heslem se domácí řídí v závěru utkání a drží míč na útočné polovině.

84
    Porto chce závěr sezóny ukončit výhrou před domácím publikem a nyní mohlo zpečetit skóre. Lopes vyrazil míč přímo ke Quinterovi, který velmi dobrou střelou těsně minul branku!

82
    Přibližně deset minut zbývá do závěrečného hvizdu a Benfica zřejmě bude mobilizovat všechny síly do útoku.

81
    I hosté využívají poslední střídání, Djuricice nahradí Silva.

79
    Poslední střídání domácího celku, nevýrazného Quaresmu vystřídá Kelvin.

78
    Djuricic zůstal ležet na trávníku, ale zřejmě je v pořádku, rozhodčí ani nepřerušil hru.

77
    Pro míč po standartce Porta si vyskočil Lopes, který ve druhém poločase drží svůj tým.

76
    Lindelöf málem střelil vlastní branku po nešťastném odrazu, Lopes je však pozorný a zabránil pohromě.