Ajaccio – Remeš 2:1 (kon.) | Bordeaux – Marseille 1:1 (kon.) | Évian TG – Nice 2:0 (kon.)
Guingamp – Toulouse 2:0 (kon.) | Lille – Paríž 1:3 (kon.) | Lyon – Lorient 0:1 (kon.)
Montpellier – Bastia 0:2 (kon.) | Nantes – Saint-Étienne 1:3 (kon.) | Rennes – Sochaux 1:2 (kon.)
Valenciennes – Monaco 1:2 (kon.)
EA Guingamp
2:0 (2:0)
Toulouse FC
cz Sobota 10.05.2014, 21:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. Příští týden se hraje znovu Ligue1. A to v sobotu od 21 hodin. Těším se tedy příště napočtenou. (23:01:01)

Červené karty: 0 – 0

Je tu konec, který je šťastný pro oba týmy. Domácí ve druhé půli podřídili vše tomu, aby ubránili dvougólové vedení v půle první. Tam se nejprve prosadil hlavou po centru Langila Beauvue. Druhou branku přidal z penalty Yatabaré. Toulouse jsou na 11. příčce se 46 získanými body. Domácí mají nyní na svém kontě 42 bodů. Do hry po poslední sestupové místo se přidali i týmy, které dnes hráli s dalšími aspiranty na sestup. Nice a Rennes, Navíc se do hry o sestup přimotal i Montpellier prohrou doma s Bastií. Poslední kolo tedy bude velmi zajímavé. Guingamp jede do Marseille. Montpellier do Paříže na PSG. Nice hostí Lyon. Rennes zavítá na hřiště Reimsu. Évian si to rozdá se Sochaux zřejmě o "Černého Petra".

90+3
    Tak ještě jedna minuta.

90+2
    Vypadá to, že o posledním sestupujícím se rozhodne v posledním kole. Évian vede doma nad Nice o dvě branky. Sochaux překvapivě vede v Rennes. Ajaccio a Valenciennes jsou však jistí účastníci příštího ročníku Ligue2.

90+1
    Hlavní sudí nakonec nastaví celé 3 minuty.

90
    Giresse nezpracoval míč ideálně, místo, aby si jej poslal vpřed dostal jej až téměř k lajně, kde si na něj počíhal Trejo. Hostující hráč si však počínal v rozporu s pravidly.

89
    Pomalu se nám blíží konec zápasu. Domácí zatím v poklidu vedou, uvidíme kolik minut hlavní sudí nastaví.

88
    Další rohový kop, byl přetažený, hosté stihli míč vrátit do malého čtverce, kde naskakoval Braithwaite. Jenže na něj nedoskočil i díky obraně Guingampu.

86
    Sorbon zahrál dobře pozičně, ve vlastním velkém čtverci si tělem pohlídal míč před Braithwaitem, který jej musel faulovat.

85
    Atik předal na Yatabarého, kterého křižuje Dušan Veškovac. Hostující obránce při předávce přišel o chlup později, a tak musel faulovat.

84
    Postupně narůstá tlak Toulouse, ale zatím pouze optický. Hosté sice několikrát nebezpečně ohrozili Samassu, ale ten je dnešním hrdinou Guingampu.

83
    Boucher byl u míče u svého pokutového území dříve. Dokázal si jej vrátit dovnitř a míč ukrýt ve svých rukavicích.

82
    Atik obral hosty o míč poslal míč na střed na Mathise, který chtěl vybídnout k akci Yatabarého, jenže přihrávce chyběla přesnost.

81
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Steeven Langil, přichází Laurent Dos Santos.

81
    Navíc ještě budou potřetí střídat, na trávník se podívá Dos Santos.

80
    Hosté se snaží o dobývání území Guingampu. Domácím se drží taktických pokynů trenéra Gourvennece.

78
    V Renner máme další změnu skóre. Sochaux ještě komplikuje Guingampu cestu za záchranou.

77
    V posledních minutách mají více ze hry hosté. Hrdina Samassa drží svůj tým nad vodou.