FC Ural – Kubaň Krasnodar 2:1 (kon.) | Samara – Kazaň 0:4 (kon.) | S. Moskva – Perm 1:0 (kon.)
Groznyj – N.Novgorod 2:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
2:0 (0:0)
FC Volga Nižný Novgorod
cz Sobota 10.05.2014, 18:00 • Stadion im. Akhmat-Khaji Kadyrova, Groznyi • Ruská Premier Liga

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera Vám přeje Adam Joska! (20:04:54)

Tento duel je již minulostí. Ve čtyřiasedmdesáté minutě vstřelil první a rozhodující gól Ivanov, v druhé minutě nastavení ještě pojistil výhru domácího celku Bokila. Hosté měli ztíženou situaci ještě o to, že museli od osmasedmdesáté minuty dohrávat v deseti, jelikož červenou kartu obdržel Kolodin.

90+4
    Zřejmě jako poslední v tomto zápase rozehraje gólman Pareiko.

90+3
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Lebedenko, přichází Kudryashov.

90+2
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Zápas je rozhodnutý! Jako druhý dokázal v tomto zápase rozvlnil síť branky BOKILA.

90+1
    Aíltonova rána jen těsně minula branku.

90
    Žlutou kartu dostává Shulenin (FK Volga Nižnij Novgorod).

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, ale zřejmě se bude ještě nějaká minuta nastavovat.

89
    Nejprve rohový kop domácích rozehrál Maurício, druhý kopnul z druhé strany také Maurício.

88
    S Bokilovou střelou si poradil Pareiko.

87
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Rybus, přichází Aissati.

87
    Bokila se provinil osajdem, u míče budou hosté.

86
    V rohu hřiště na polovině domácích si připravuje míč na rozehrání Kowalczyk.

84
    Žlutou kartu dostává Komorowski (Těrek Groznyj).

83
    Polyanin rozehrává přímý volný kop Novgorodu.

82
    Střelu Putila chytil do rukavic domácí Hodzyur.

81
    Pareiko poslal križnou přihrávku na Aldonina, ten si míč spravoval a pokračuje dále v útoku.

80
    Maurício byl v ofsajdové pozici, rozhodčí si to všimli a odpískali jeho přestupek.

78
    Červenou kartu dostává Kolodin (FK Volga Nižnij Novgorod), hosté budou muset tento zápas dohrát pouze v deseti hráčích v poli.