FC Ural – Kubaň Krasnodar 2:1 (kon.) | Samara – Kazaň 0:4 (kon.) | S. Moskva – Perm 1:0 (kon.)
Groznyj – N.Novgorod 2:0 (kon.)
Spartak Moskva
1:0 (1:0)
Amkar Perm
cz Sobota 10.05.2014, 15:45 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga

To je ode mne z tohoto zápasu vše, budu se těšit zase někdy příště, na shledanou. (17:47:21)

Tento duel je již minulostí, domácí ho vyhrávají těsným rozdílem 1:0. Jako jediný se dokázal v jednatřicáté minutě prosadit Movsisyan a zařídil tak výhru svému týmu.

90+4

90+3
    Costa drží balón na kopačkách, vypadá to, že domácí si těsný výsledek pohlídají.

90+1
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Wawrzyniak (FK Amkar Perm).

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, hlavní rozhodčí ale zřejmě ještě nastaví nějakou minutu navíc.

89
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází João Carlos, přichází Özbiliz.

88
    Žlutou kartu dostává Makeev (Spartak Moskva).

87
    Vassiljev kopne roh Amkaru, to by mohla být dobrá šance pro vyrovnání.

86
    Picuşciac si počínal nedovoleně v souboji s Carlosem.

85
    Se střeleckým pokusem Kanunnikova si poradil brankář Rebrov.

83
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Movsisyan, přichází Barrios.

81
    Rafael Carioca rozehrává další akci domácího celku z Moskvy.

80
    Útok Spartaku zastavil svým faulem Gol, domácí budou mít výhodu rozehrávky přímého volného kopu.

78
    Na rozehrávku rohového kopu se připravuje hostující Vassiljev.

76
    Phibel hledá svým centem do pokutového území někoho ze svých spoluhráčů, ale žádný z nich nedokázal míč vybojovat.

74
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Jurado, přichází Romulo.

72
    Aleksandr Kolomejtsev se dopustil faulu, k míči se dostanou svěřenci týmu z Moskvy.

69
    Po faulu Phibela rozehraje přímý volný kop Costa.

67
    Další nepřesná rána mířila ze střední vzdálenosti mimo branku, míč letěl od nohy hostujícího Wawrzyniaka.