Belenenses – Arouca 1:0 (kon.) | Ferreira – Coimbra 2:4 (kon.) | Setúbal – Olhanense 3:1 (kon.)
Guimarães – Braga 1:0 (kon.) | Porto – Benfica 2:1 (kon.)
CF OS Belenenses
1:0 (0:0)
FC Arouca
cz Sobota 10.05.2014, 17:00 • Estádio do Restelo, Lisabon • Primeira Liga

To je z mé strany vše, hezký večer. (18:55:07)

Je dobojováno. Domácí celek byl dnes lepším týmem a nakonec se dočkal vytoužených tří bodů. Belenenses vyhrál nad Aroucou 1:0 a po tomto vítězství se udržel mezi portugalskou elitou. Nutno dodat, že domácí celek si dnes vítězství jednoznačně zaslouží.

90+2
    Utkání se už pouze dohrává, tři body získá domácí celek.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Za oslavu branky uviděl Deyverson žlutou kartu.

89
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    A domácí celek se nakonec přeci jen dočkal a výrazně se přiblížil záchraně v portugalské nejvyšší soutěži. Na centr z pravé strany si naběhl DEYVERSON, který povedenou hlavičkou poslal svůj celek do vedení.

88
    Domácí celek střídá. Dohrál Rosa a zahraje si Rambé.

86
    Nyní se domácí dostali k několika centrům, ale ani z jednoho nic nebylo.

85
    I tentokrát se ale hostující celek v pohodě ubránil a od své branky bude rozehrávat Rui Sacramento.

84
    Domácí celek vybojoval rohový kop.

83
    Z dálky to zkusil domácí Fredy, ale s jeho dělovkou si hostující brankář v pohodě poradil.

81
    Po dlouhé době se dopředu vydali i hosté, ale vše skončilo hodně nepřesným centrem, po kterém sebral míč Jones.

80
    Domácí dlouho kombinovali, ale nakonec o míč přišli. Je před námi posledních deset minutek v tomto utkání.

78
    Stále se hraje na polovině hostujícího celku, který se ale velmi dobře brání a drží cennou remízu.

76
    Domácí střídají. Dohrál Rojas a zahraje si Pedro.

75
    Domácí celek je v posledních minutách jasně aktivnější, ale v útočné fázi se hráčům Belenensesu příliš nedaří.