Arnhem – Groningen 1:4 (kon.) | Heerenveen – Alkmaar 1:0 (kon.)
SC Heerenveen
1:0 (0:0)
AZ Alkmaar
cz Sobota 10.05.2014, 20:45 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen • Holandská Eredivisie

To je ode mne pro dnešek vše, budu se těšit zase někdy u onlajnů, na shledanou. (22:46:20)

Tento duel je již minulostí, SC Heerenveen v něm dokázalo vyhrát těsným rozdílem 1:0, když se v sedmačtyřicáté minutě prosadil Slagveer. Přestože domácí vyhrali, tak nevstoupili, jelikož v prvním vzájemném duelu prohráli 0:3, a tak postupuje Alkmaar.

90+3
    Ziyechova rána byla sražena do zamezí, rozhodčí se chystá odpískat konec zápasů.

90+2
    Další šanci domácích nevyužil Van la Parra, jelikož nedokázal trefit branku.

90+1
    Žlutou kartu dostává Gudelj (AZ Alkmaar).

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, ale zřejmě se bude ještě nějaká minuta nastavovat.

89
    Ziyech nahrál na zcela volného Kennyho Otigbu, který mířil nepřesně.

87
    Fazlimu střela nesedla a míč skončil daleko od branky soupeře.

86
    Na druhé straně zahrozil Van la Parra, jeho rána byla však sražena.

85
    Balón skončil ale pouze u gólmana Nordfeldta, který vykopává až za půlící čáru.

85
    Další šance pro hosty, aby mohli srovnat, Gudmundsson bude kopat rohový kop.

83
    Kumšt dokázal zastavit útočnou akci Alkmaaru.

82
    Gólman Esteban si poradil se střelou Can den Berga.

80
    K rozehrávce rohového kopu se staví Basacikoglu.

78
    Po většinu času drží míč domácí hráči a snaží se, udržet si jednobrankové vedení.

76
    Basacikoglu rozehrává standardní situaci domácích, ti jsou více u balónu.

75
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Berghuis, přichází Ortiz.

74
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází S. Poulsen, přichází Gorter.

73
    Další střela, která vylétla od kopačky Fatzliho, byla nepřesná a skončila vedle branky.