FC Ural – Kubaň Krasnodar 2:1 (kon.) | Samara – Kazaň 0:4 (kon.) | S. Moskva – Perm 1:0 (kon.)
Groznyj – N.Novgorod 2:0 (kon.)
FK Achmat Groznyj
2:0 (0:0)
FC Volga Nižný Novgorod
cz Sobota 10.05.2014, 18:00 • Stadion im. Akhmat-Khaji Kadyrova, Groznyi • Ruská Premier Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítám všechny fotbalové fanoušky u sledování onlajn přenosu z 29. kola ruské Premier Ligy, v tomto onlajnu se zaměříme na zápas, ve kterém změří své síly domácí celek Těrek Groznyj a hostující FK Volga Nižnij Novgorod.

Těrek Groznyj
    Domácí hráči jsou na tom o něco lépe než hostující celek Novgorodu. Se sedmi výhrami, sedmi remízami a třinácti prohrami se řadí na jedenáctou příčku tabulky. Na svém kontě mají osmadvacet bodů, na celek před nimi ztrácí šest bodů, ale naopak stejný počet má Tomsk a Ural.

FK Volga Nižnij Novgorod
    Hostující hráči z Novgorodu jsou na tom hůře než domácí, a proto se od nich nečeká, že tento zápas vyhrají, což ukazují i kurzy, na Těrek je mnohem menší kurz než na hosty. Svěřenci Volgy vstoupí do zápasu s bilancí šesti výher, tří remíz a devatenácti prohraných duelů. Za uplynulých osmadvace zápasů dokázali hosté nasbírat jednadvacet bodů. Na tým za nimi mají náskok pouhého jednoho bodu a na Samaru, která je před nimi, ztrácí body čtyři.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky ohledně tohoto utkání, napište mi na Twitter – @AdamJoska2 a já se vám pokusím co nejrychleji odpovědět.

Těrek Groznyj: Hodzyur – Komorowski, Ojala, Andrey Semenov, Rizvan Utsiev, Maurício, Facundo Píriz, Rybus, Ivanov, Lebedenko, Aílton
    Náhradníci: Kobozev – António Ferreira, Kudryashov, Aissati, Termnikov, Daler Kuzyaev, Mahoma Fuseyni, Kadyrov, Bokila, Grozav, Grozav

FK Volga Nižnij Novgorod: Pareiko – Kolodin, Polczak, Kowalczyk, Dmitri Polyanin, Shulenin, Evgeni Aldonin, Karyaka, Ropotan, Kontsedalov, Putilo
    Náhradníci: Komarov – Chicherin, Artur Minosyan, Borysiuk, Mulumba Mukendi, Artem Danilenko.

Ještě před zahájením začátku utkání se bude držet na stadionu minuta ticha.

1

2
    Hned v první akci je odpískán ofsajd Shuleninovi.

2
    Po odpískání ofsajdového postavení bude rozehrávat Andrey Semenov.

4
    Kadyrov se pokus projít podél levé postraní čáry, ale ihned byl zastaven protihráčem.

7
    Ivanov si připravuje balón na rozehrávku přímého volného kopu, poté co hosté faulovali.

9
    Facundo Píriz rozehraje rohový kop domácího celku.

10
    Karyaka se dopustil faulu, míč vyšle zpět do hry Facundo Píriz.

11
    Pareiko ztratil míč v souboji proti Mauríciovi, u míče jsou domácí svěřenci.

13
    Se střeleckým pokusem Karyaka si poradil Hodzyur.

14
    Rohový kop Novgorodu kopne Putilo.

16
    Po menší odmlce se k míči dostal opět Těrek, balón drží na svých kopačkách Andrey Semenov.

17
    Kowalczyk stál za obranou soupeře, dostal nahrávku a je mu odpískán ofsajd.

18
    Po předchozím ofsajdovém postavení pošle míč do hry Hodzyur.

20
    Dmitri Polyanin se provinil nedovoleným zákrokem, rozehrávat budou hráči Těreku.

21
    Dalším ofsajdem se provinili hráči Volgy, tentokrát je odpískán Ropotanovi.

22
    Ojala rozehraje přímý volný kop domácího celku.

24
    Po faulu Kontsedalova se k míči dostane Rizvan Utsiev.

26
    Rybus si chystá u rohového praporku míč na rozehrávku rohu.

28
    Evgeni Aldonin zastavil svým faulem protiútok Těreku.

29
    Na druhé straně hřiště se faulu dopustil Rybus.

30
    O rozehrávku přímého volného kopu domácích se postará Andrey Semenov.

32
    Žlutou kartu dostává Andrey Semenov (Těrek Groznyj).

34
    Putilo se chystá na kopnutí rohového kopu hostujího celku.

35
    Po faulu Karyaka vyšle míč do hry Rizvan Utsiev.

37
    Se střelou Rybus se bez problémů poradil gólman Pareiko.

39
    Aíltonova rána jen těsně minula Pareikovu bránu.

41
    K míči se dostal Facundo Píriz a snaží se ho po levé straně dopravit co nejblíže soupeřově brance.

43
    Karyaka našel přesnou nahrávkou Putila, ten ale nedokázal vyzrát na gólmana Hodzyura.

44
    Po faulu Ivanova bude rozehrávat Ropotan.

45
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby prvního poločasu, hlavní rozhodčí ale zřejmě ještě nějakou minutu navíc nastaví.

45+1
    Žlutou kartu dostává Kontsedalov (FK Volga Nižnij Novgorod).

45+2
    Lebedenko ještě rozehraje přímý volný kop, poté už rozhodčí ukončí první půli.

45+2

První poločas je již za námi, mohli jsme v něm vidět mnoho šancí na obou stranách, ale ani jeden celek se nedokázal prosadit, a tak je po první půli stav nerozhodný 0:0. Druhá část zápasu začne zhruba za patnáct minut.

46

47
    Kontsedalovu střelu dokázal zneškodnit domácí gólman Hodzyur.

48
    K rozehrávce rohového kopu se staví Putilo.

50
    Piríz kopne přímý volný kop domácího celku.

52
    Karyaka zastavil svého protihráče nedovoleně.

53
    U rohového praporku se připravuje na rozehrávku Rybus.

55
    Rybus si rozehrávku rohového kopu zopakuje že stejné strany.

56
    Střelecký pokus Andreye Semenova prolétl těsně vedle levé tyčky hostující branky.

57
    Kolodin dokázal zastavit Rybusovu střelu.

59
    Střídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Karyaka, přichází Artur Minosyan.

59
    Po hostujícím střídání kopne rohový kop Rybus.

62
    Přichází na řadu další třídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Ropotan, nahradí ho Chicherin.

63
    Kowalczyk rozehraje přímý volný kop na polovině Těreku.

64
    Shuleninovi je odpískáno odsajdové postavení, hrát budou domácí svěřenci.

65
    Žlutou kartu dostává Chicherin (FK Volga Nižnij Novgorod).

67
    Utsiev si počínal v souboji s Pirízem nedovoleným způsobem.

68
    Žlutou kartu dostává Rizvan Utsiev (Těrek Groznyj).

69
    Po předchozím faulu a udělené žluté kartě má rozehrávku Minosyan.

70
    Komorowskiho tvrdá rána mířila mimo tři týče.

71
    Pareiko drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat ke střele.

72
    Střídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Kontsedalov, přichází Artem Danilenko.

73
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Facundo Píriz, přichází Bokila.

74
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Máme tu první branku zápasu, po přesné přihrávce od Maurícia se dokázal prosadit IVANOV.

76
    Volga měla dva rohového kopy za sebou, ten první kopal Chicherin a ten druhý Minosyan.

76
    Žlutou kartu dostává Putilo (FK Volga Nižnij Novgorod).

78
    Červenou kartu dostává Kolodin (FK Volga Nižnij Novgorod), hosté budou muset tento zápas dohrát pouze v deseti hráčích v poli.

80
    Maurício byl v ofsajdové pozici, rozhodčí si to všimli a odpískali jeho přestupek.

81
    Pareiko poslal križnou přihrávku na Aldonina, ten si míč spravoval a pokračuje dále v útoku.

82
    Střelu Putila chytil do rukavic domácí Hodzyur.

83
    Polyanin rozehrává přímý volný kop Novgorodu.

84
    Žlutou kartu dostává Komorowski (Těrek Groznyj).

86
    V rohu hřiště na polovině domácích si připravuje míč na rozehrání Kowalczyk.

87
    Bokila se provinil osajdem, u míče budou hosté.

87
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Rybus, přichází Aissati.

88
    S Bokilovou střelou si poradil Pareiko.

89
    Nejprve rohový kop domácích rozehrál Maurício, druhý kopnul z druhé strany také Maurício.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, ale zřejmě se bude ještě nějaká minuta nastavovat.

90
    Žlutou kartu dostává Shulenin (FK Volga Nižnij Novgorod).

90+1
    Aíltonova rána jen těsně minula branku.

90+2
    Zápas je rozhodnutý! Jako druhý dokázal v tomto zápase rozvlnil síť branky BOKILA.

90+3
    Střídání v týmu Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Lebedenko, přichází Kudryashov.

90+4
    Zřejmě jako poslední v tomto zápase rozehraje gólman Pareiko.

Tento duel je již minulostí. Ve čtyřiasedmdesáté minutě vstřelil první a rozhodující gól Ivanov, v druhé minutě nastavení ještě pojistil výhru domácího celku Bokila. Hosté měli ztíženou situaci ještě o to, že museli od osmasedmdesáté minuty dohrávat v deseti, jelikož červenou kartu obdržel Kolodin.

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera Vám přeje Adam Joska! (20:04:54)