Trenčín – Podbrezová 2:0 (kon.) | Senica – Ružomberok 0:1 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 19.03.2016, 18:20 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga

Tomislav Maric, tréner Dunajskej Stredy:
    Myslím si, že dnes mužstvo, ktoré bolo lepšie prehralo. Gratulujem hráčom k výkonu, raz sme si nedali pozor a dostali gól. Ideme ďalej svojou cestou a chceme zbierať body.

Ivan Hucko, tréner Spartaka Trnava:
    Všetci vieme, v akej fáze sa nachádzame, ťažko hovoriť o peknom futbale, kvalite. Dnes bol súper lepší ako Myjava, počíta sa výhra a tá nás môže tešiť.
    Robo Jež nie je zranený, mali sme v strede poľa problémy a museli sme ich riešiť.

Jakubech nedostal gól a podal dobrý výkon.

Stále hovorím, že je rozdiel v príprave a v súťažnom stretnutí, verím, že tieto výsledky nás naštartujú, aj keď to nebol pekný futbal. (20:40:36)

O malú chvíľu prinesieme vyjadrenia oboch trénerov.

90+3

90+2
    Gólman Trnavy vidí žltú kartu za zdržiavanie.

90
    Hrať sa bude minimálne tri minúty navyše.

90
    Mihálik dohral, prišiel Košťál.

90
    Kontra Baéza sa skončila nepochopenou prihrávkou na spoluhráčov, Tambe to myslel dobre.

87
    Do konca zápasu ostáva posledných pár minút, prakticky všetci domáci sú na svojej polovici.

86
    Čonka v útoku priťukol Depetrisovi, kanonier Trnavy poslal na Tujvela slabú strelu a navyše minul.

85
    Depetris pekne pokryl loptu, vypýtal si faul a hrá domáce mužstvo.

84
    Depetris si pomáhal rukami, rozhodca píska. Hrajú hostia, menovite Tujvel.

83
    Šanca Spartaka ostala nevyužitá, skóre sa nemení.

82
    Roh po strele Greššáka. Tujvel sa za loptou iba naťahoval.

81
    Sarr diskutuje s rozhodcom, pridal sa k nemu aj Szarka a vidí žltú kartu.

80
    Do konca zápasu ostáva iba desať minút normálnej hracej doby. Trnava sa bráni a čaká na kontry do obrany hostí.