Wolfsburg – Darmstadt 1:1 (kon.) | Hamburger – Hoffenheim 1:3 (kon.) | Brémy – Mainz 1:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Bayern 0:1 (kon.) | Hertha – Ingolstadt 2:1 (kon.) | Frankfurt – Hannover 1:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)
Hannover 96
cz Sobota 19.03.2016, 18:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 27. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (20:25:22)

Frankfurt bere tři body za výhru 1:0 nad Hannoverem

Je konec. Eintrachtu dnes stačila jedna branka na tři body. O jediná zásah v utkání se postaral v 34. minutě Anis Ben Hatira, který nenápadnou akcí rozhodl dnešní zápas. Aigner posunul míč do středu vápna, kde si ho se štěstím převzal Ben Hatira a střelou z velkého úhlu překonal Zielera. Ve druhém poločase měli domácí několik šanci na potvrzení svého vítězství. Žádnou však nevyužili a tak se museli o tři body strachoval až do úplného konce.

90+3

90+3
    Almeida dostává ještě žlutou kartu. Znovu to je za příliš mnoho řečí k rozhodčímu.

90+3
    V poslední nastavené minutě se dostal k míči střídající Kittel, který chtěl najít Seferoviće. Ten je však střežen dvojicí Miloševič Anton a tak se nedostává k míči.

90+2
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90+1
    Russ zachraňuje skvělým zákrokem svůj tým. Almeida se už už dostával před něj, ale domácí kapitán zariskoval a ve skluzu vykopl soupeři míč od kopaček.

90
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Änis Ben-Hatira, přichází Sonny Kittel.

89
    Seferović příliš agresivně napadal a vidí za to žlutou kartu od rozhodčího.

88
    Zambrano zvládl nebezpečnou situaci před Hradeckym. Domácí stoper si počkal na vysoký míč a s přehledem ho hlavičkuje daleko z vápna.

87
    Aigner znovu poslal střílený centr na který si naskočil Seferović. Tentokrát ho však neumístil dostatečně a míč končí vedle branky.

86
    Hasebe se opřel do míče z dobrých třiceti metrů a napálil před brankou Miloševiče od kterého se míč odrazil za brankovou lajnu.

85
    Almeida se prosadil po přihrávce Priba! Jeho postavení byla ale také ofsajdové a tak ani tento gól nemůže být uznán.

84
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Szabolcs Huszti, přichází David Abraham.

83
    Güselam dostal žlutou kartu za přílišné řeči k rozhodčímu.

82
    Hannover má posledních zhruba deset minut, aby vstřelením branky vybojoval z dnešního zápasu alespoň jeden bod.

81
    Hostující brankář Zieler dostal žlutou kartu za nesportovní chování.

Vít Schück

Góly: 34. Ben-Hatira (Aigner)

Karty:   89. Seferović (FRN) – 81. Zieler (HAN), 83. Gülselam (HAN), 90+3. H. Almeida (HAN)

Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 16:20.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Russ, Djakpa, Zambrano, Chandler – Huszti (84. Abraham), Ben-Hatira (90. Kittel), Aigner – Reinartz (64. Hasebe), Stendera, Seferović.
    Náhradníci: Lindner – Oczipka, Fabián, Abraham, Hasebe, Kittel, Castaignos.

Hannover 96: Zieler – Schulz (46. Anton), Sakaj, Sorg, Milošević – Kijotake, Prib – Gülselam, Jamaguči (71. Saint-Maximin), Karaman (79. Szalai) – H. Almeida.
    Náhradníci: Tschauner – Albornoz, Sobiech, Saint-Maximin, Anton, Fossum, Szalai.

Rozhodca: Stark – Pickel, Petersen