Zlín – Sigma Olomouc 0:0 (kon.) | Brno – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Bohemians – Slovácko 2:0 (kon.)
Ostrava – Teplice 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 1:0 (kon.)
FC Zlín
0:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc
cz Sobota 19.03.2016, 15:00 • Letná • První fotbalová liga (CZ) • 22. kolo

90+4
    Konec zápasu. Diváci na zlínské Letné uslyšeli poslední hvizd do píšťalky od rozhodčího Ardeleanua, který ukončil toto absurdní utkání, ve kterém nepadla žádná branka. Ve druhém poločase měla Olomouc o něco více nakročeno k vítězství, jelikož v 53. minutě se nechal po druhé žluté kartě vyloučit zlínský Hubáček. Tuto výhodu však hosté nedokázali zužitkovat a tak obě mužstva berou z tohoto zápasu bod. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (16:54:59)

90+4
    Stanislav Dostál dostává žlutou kartu za zdržování hry.

90+3
    Po řadě tvrdých soubojů o míč končí veškeré úsilí Olomouce odkopem od branky Stanislava Dostála.

90+3
    Tomáš Poznar dostává žlutou kartu a pro Olomouc asi poslední šance jak udeřit. Mají totiž standardní situaci.

90+2
    Tyto minuty budou poměrně krušené pro Zlín, jelikož se Olomouc čím dál častěji usazuje v pokutovém území Zlína.

90+1
    Rozhodčí Ardeleanu přidává k utkání ještě čtyři minuty.

90
    Poslední, taktické střídání Zlína. Holíka nahrazuje Lukáš Motal.

88
    Holík se snažil kolmicí vyslat Bartolomeua, který by šel sám na Buchtu. Tuto přihrávku ale na poslední chvíli patičkou zachytil obránce Olomouce.

87
    Další nepovedený centr Olomouce znamená ušetřený čas pro domácí.

85
    Nevýrazného a špatně hrajícího Fantiše střídá Michal Malý. Tím trenér Páník dává jasný signál – všechny síly do obrany!

84
    Antonín Fantiš měl šanci utíkat sám do otevřené obrany Olomouce, místo toho ale zvolil přihrávku Vukadinovičovi, což se ukázalo jako špatná varianta.

83
    Roh pro Olomouc.

82
    Martin Šindelář stáhl za dres unikajícího Tomáše Poznara a od sudího vidí oprávněnou žlutou kartu.

81
    Štěpána Koreše nahrazuje Robert Bartolomeu.

80
    Lukáš Holík dostává žlutou kartu za zdržování hry.

79
    Žlutou kartu dostává Petr Ševčík (SK Sigma Olomouc).

78
    Centr do pokutového území Zlína našel vasokého Uroše Radakoviče, jehož hlavičku chytil Dostál.

77
    Další průnik rychlonohého Vukadinoviče, bohužel pro něj ale míč skončil za brankovou čárou a následovat bude odkop od branky.