Wolfsburg – Darmstadt 1:1 (kon.) | Hamburger – Hoffenheim 1:3 (kon.) | Brémy – Mainz 1:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Bayern 0:1 (kon.) | Hertha – Ingolstadt 2:1 (kon.) | Frankfurt – Hannover 1:0 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (1:1)
1. FSV Mainz 05
Sobota 19.03.2016, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga • 27. kolo

Držanie lopty: 45 % : 55 %.
    Strely na bránu: 3:2. Strely mimo: 8:8. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 7:19. (17:25:55)

Je dobojované, v druhom polčase sme gól nevideli, šancí na skórovanie bolo naozaj málo a tak si tímy dnes body podelia. Počas celého zápasu sme videli pomerne vyrovnanú hru, takže remíza je zrejme najspravodlivejšia.

Po dnešnom zápase Brémy v tabuľke preskočia Augsburg a budú mať rovnaký počet bodov ako Darmstadt, keďže ten remizoval s Wolfsburgom takisto 1:1. Mainz na svojej pozícii v tabuľke zotrvá minimálne do zajtra, predbehnúť ho ešte môže Leverkusen.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dňa.

90+2

90+2
    V samom závere ešte prichádza posledné striedanie na strane Mainzu, De Blasisa vystrieda Clemens.

90+2
    V nadstavenom čase sa ale ani jednému z tímov nedarí vypracovať si nebezpečnejšiu šancu a tak sa zdá, že si dnes tímy body podelia.

90+1
    Aj v druhom polčase sa nad ráme riadneho hracieho času budú nadstavovať 2 minúty navyše.

90
    Córdoba dnes už neskóruje, zápas sa preňho končí, opačným smerom vybieha Onisiwo.

89
    Bell za útočný faul inkasuje žltú kartu.

89
    Serdar sa okamžite zapojil do útočnej akcie svojho tímu, no ani jemu a ani De Blasisovi sa nepodarilo prestreliť množstvo hráčov pred nimi.

88
    Až v 88. minúte prichádza prvé striedanie Mainzu, zápas končí pre Malliho, na pár minút do zápasu naopak naskočí Serdar.

87
    Baumgartlinger dokázal pretlačiť loptu na Córdobu na hranicu šestnástky Brém, ten bol ale tiesnený hneď dvojicou hráčov, takže zakončiť nemal ako.
    86. Theodor Gebre Selassie (BRM)

86
    O odpoveď sa pokúša Mainz, no domáci tím sa dokázal rýchlo vrátiť a všetci hráči sa zodpovedne zapájajú do obrannej hry.

84
    Obrovská šanca na gól! Mal ju domáci Gebre Selassie po tom ako Ujah výborne vybojoval loptu na ľavej strane a prihral spoluhráčovi do pokutového územia. Gebre Selassie ale nestrieľal z prvej, loptu si potreboval spracovať, no aj tak vystrelil tesne vedľa.

83
    Ďalšia snaha o nakopávanú loptu na Córdobu, ten však nemal šancu dobehnúť ju, bez problémov sa jej tak zmocnil brankár Wiedwald.
    82. Clemens Fritz (BRM)

82
    Veľmi pekná kombinácia Werderu na hranici pokutového územia súpera, na ktorej konci bol kapitán Fritz. Ten pálil veľmi prudko, no tesne vedľa.

81
    Prichádza druhé striedanie na strane Brém, ihrisko opustil strelec gólu Pizarro, jeho miesto zaujme Lorenzen.

80
    Brosinski posielal do pokutového územia ďalší center, Córdoba zostal opäť neúspešný, netrafil loptu ideálne a tá letí mimo.