Wolfsburg – Darmstadt 1:1 (kon.) | Hamburger – Hoffenheim 1:3 (kon.) | Brémy – Mainz 1:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Bayern 0:1 (kon.) | Hertha – Ingolstadt 2:1 (kon.) | Frankfurt – Hannover 1:0 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (1:1)
1. FSV Mainz 05
Sobota 19.03.2016, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga • 27. kolo

90+2
    V samom závere ešte prichádza posledné striedanie na strane Mainzu, De Blasisa vystrieda Clemens.

90
    Córdoba dnes už neskóruje, zápas sa preňho končí, opačným smerom vybieha Onisiwo.

88
    Až v 88. minúte prichádza prvé striedanie Mainzu, zápas končí pre Malliho, na pár minút do zápasu naopak naskočí Serdar.

81
    Prichádza druhé striedanie na strane Brém, ihrisko opustil strelec gólu Pizarro, jeho miesto zaujme Lorenzen.

71
    Prichádza prvé striedanie v zápase, ihrisko opúšťa Öztunali, ktorého vymení Ujah.