Lisabon – Arouca 5:1 (kon.) | Setúbal – Porto 0:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:1 (0:1)
FC Porto
cz Sobota 19.03.2016, 21:45 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Primeira Liga • 27. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:5.
    Střely mimo: 6:12.
    Rohy: 7:9.
    Ofsajdy: 1:0.
    Fauly: 10:9. (23:41:05)

V druhém poločase už jsme viděli více možností na skórování na obou stranách, paradoxně ale právě druhý poločas skončil bez branek a i po závěrečném hvizdu tak platí poločasové skóre 0:1. Porto dnes bylo lepším týmem v mezihře, domácí za celý zápas nedokázali najít recept na obranu Porta a Iker Casillas si tak dnes připisuje další nulu v jeho bohaté kariéře.

90+4

90+2
    Pacheco měl teď na kopačce vyrovnání, z bezprostřední blízkosti však trestuhodně minul!

90+2
    V závěru ještě jedna standardní situace pro domácí.

90
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Brahimi, přichází Neves.

88
    Na druhé straně musel skvělý zákrok vytáhnout také Iker Casillas.

87
    Brahimi se teď uvolnil ve vápně a z bezprostřední blízkosti zkoušel propálit Raedera, který byl však pozoroný.

85
    Centrovaný míč z pravé strany našel před bránou naprosto volného Brahimiho, ten však hlavou trefil pouze náruč Raedera.

84
    Rohový kop pro Porto. Hosté s rozehrávkou samozřejmě nebudou pospíchat.

82
    Balon do vápna Porta nenašel adresáta a opět pouze proletěl pokutovým územím hostů.

82
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Makuszewski, přichází Costa.

80
    Hosté už si hlídají své úzké vedení a domácí stále nemohou vymyslet recept na obranu Porta.

79
    Žlutou kartu dostává Costinha (Vitória FC Setúbal).

77
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Aboubakar, přichází Suk.

75
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Corona, přichází Marega.

75
    Slibnou akci domácích přerušuje zdvižený praporek čárového rozhodčího.

73
    Hosté v obležení domácí šestnáctky.

71
    Aboubakar mohl jít přímo na domácí branku, slibnou akci ale přerušilo včasné vyběhnutí domácího brankáře.