Empoli – Palermo 0:0 (kon.) | AS Rím – Inter 1:1 (kon.)
Empoli FC
0:0 (0:0)
US Palermo
cz Sobota 19.03.2016, 18:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Talianska Seria A • 30. kolo

Zápas je tedy za námi a mnoho nám toho nepřinesl ani druhý poločas – jedinou dvojšanci měl Vázquez a Struna, ale ani jeden z nich během minuty neuspěl, takže skóre zůstalo bezbrankové. Empoli nebylo nijak nebezpečné, to samé platí ale i o hostech. To je ode mne pro dnešek vše, já se loučím a přeji pěkný zbytek víkendu. (19:52:27)

90+2

90+2
    Zápas se dohrává ve středu pole a vypadá to, že se už moc věcí nedočkáme, takže dnešní zápas branku velice pravděpodobně nenabídne.

90+1
    Nastavují se dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ani domácí snaha se ale neukázala jako dostatečná, takže se nedá říci, že by jeden nebo druhý celek měl blíže k výhře.

88
    Palermo se snaží zápas strhnout na svoji stranu, ale zatím se to nedaří a další lehký centr sebral Skorupski.

86
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Massimo Maccarone, přichází Levan Mčedlidze.

85
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Gastón Brugman, přichází Enzo Maresca.

83
    Empoli teď více drží míč a snaží se cpát dopředu, zatím to ale vypadá na snahu marnou, protože Palermo se velice dobře brání.

81
    Hned po svém příchodu na hřiště se uvedl Bentivegna faulem, za který dostává žlutou kartu – podrazil totiž zezadu unikajícího Croceho.

80
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Accursio Bentivegna.

78
    A k další střele se dostal Struna, ale jeho volej prosvištěl pouze nad horní tyčí domácí branky.
    77. Vázquez ve své šanci neuspěl.

77
    Byť se míč sotva došoural do Skorupskiho náruče, musím to označit za největší šanci zápasu! K míči se totiž ve vápně dostal Vázquez, ale při pokusu o střelu podklouzl, takže ta neměla razanci a polský gólman ji sebral.

76
    Empoli se v posledních minutách dostává více k míči, ale tlak to stále není, protože Palermo jen v pohodě stínuje.

74
    Ani teď se Sorrentino nezapotil, protože střela která měla ohrozit jeho bránu byla zablokována a nakonec skončila v jeho náruči.

72
    Ke střele se na druhé straně dostal Maccarone, ale nakonec pálil pouze vysoko nad.

70
    Střelu po přímém kopu zvolil Trajkovski, ale nakonec byla jeho střela moc vysoká a bránu přelétla.

68
    Paredes ale kousek před vápnem fauloval Vázqueze, takže tu máme přímý kop a vzhledem ke zbytečnosti zákroku přichází i žlutá pro domácího borce.

Ondřej Hradecký

Góly:

Karty:   68. Paredes (EMP) – 55. Jajalo (PLM), 81. Bentivegna (PLM)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:11. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:19.
    Empoli FC: Skorupski – Laurini (43. Bittante), Tonelli, Costa, Rui – Zieliński (63. Marcel Büchel), Paredes, Croce – Saponara – Pucciarelli, Maccarone (86. Mčedlidze).
    Náhradníci: Pugliesi, Pelagotti – Zambelli, Bittante, Mčedlidze, Maiello, El Hadji, Piu, Camporese, Krunić, Ariaudo, Marcel Büchel.

US Palermo: Sorrentino – Struna, G. González, Anđelković, Pezzella (46. Lazaar) – Jajalo – Quaison (80. Bentivegna), Hiljemark, Brugman (85. Maresca), Trajkovski – F. Vázquez.
    Náhradníci: Posavec – Vitiello, Rispoli, Lazaar, Bentivegna, Gilardino, Cionek, Balogh, Cristante, Maresca, Morganella, Đurđević.

Rozhodca: Massa – Preti, Longo