Trnava – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 2:1 (kon.) | | | Košice – Zlaté Moravce | 1:2 (kon.) |
Michalovce – Šaľa | 4:0 (kon.) | | | Skalica – L. Mikuláš | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Sereď | 1:2 (kon.) |
Žilina B – Prešov | 1:3 (kon.) | | | Bardejov – Nitra | 2:3 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Šamorín | 3:1 (kon.) |
R. Sobota – Lok. Košice | 2:1 (kon.) |
Příbram – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 1:1 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 2:1 (kon.) |
Swansea – Everton | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Hull City | 2:0 (kon.) | | | Sunderland – Crystal Palace | 1:4 (kon.) |
Tottenham – Aston Villa | 0:1 (kon.) | | | West Bromwich – Leicester | 2:3 (kon.) | | | West Ham – Stoke City | 1:1 (kon.) |
Burnley – Arsenal | 0:1 (kon.) |
Real Madrid – Eibar | 3:0 (kon.) | | | Malaga – Atlético Madrid | 2:2 (kon.) | | | Sevilla – Barcelona | 2:2 (kon.) |
Almería – Granada | 3:0 (kon.) | | | Vigo – Rayo Vallecano | 6:1 (kon.) |
Bayern – Frankfurt | 3:0 (kon.) | | | Schalke – Freiburg | 0:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Dortmund | 3:1 (kon.) |
Mainz – Leverkusen | 2:3 (kon.) | | | Paderborn – Augsburg | 2:1 (kon.) | | | Hamburger – Wolfsburg | 0:2 (kon.) |
Parma – Juventus | 1:0 (kon.) | | | CFC Janov – Cagliari | 2:0 (kon.) | | | Hellas Verona – Inter | 0:3 (kon.) |
Kortrijk – Brugge | 2:0 (kon.) | | | Lokeren – Westerlo | 1:1 (kon.) | | | Mouscron – Oostende | 2:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Genk | 0:2 (kon.) | | | Charleroi – Gent | 2:1 (kon.) |
Boavista – Marítimo | 0:2 (kon.) | | | Benfica – Coimbra | 5:1 (kon.) | | | Rio Ave – Porto | 1:3 (kon.) |
Moreirense – Guimarães | 2:1 (kon.) |
FK Krasnodar – Kubaň Krasnodar | 3:2 (kon.) |
Sokolov – Pardubice | 1:1 (kon.) | | | Třinec – Táborsko | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Vlašim | 2:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Zlín | 0:2 (kon.) | | | Opava – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Sturm Graz – Rheindorf Altach | 5:0 (kon.) | | | Grodig – Austria | 1:1 (kon.) | | | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling | 2:0 (kon.) |
Neustadt – Ried | 0:1 (kon.) |
Excelsior – Arnhem | 1:3 (kon.) | | | Heerenveen – Alkmaar | 5:2 (kon.) | | | Breda – Dordrecht | 2:2 (kon.) |
Heracles – Amsterdam | 0:2 (kon.) |
koniec
NAC Breda
2:2
(2:0)
FC Dordrecht
Alan Šrámek
Góly:
15. Tighadouini, 42. Tighadouini – 67. Korte, 69. Lewis
Rozhodca: Nijhuis – van de Ven, Schaap
Diváci:
Karty: 90+2. Zschusschen (BRD), 90+3. van der Weg (BRD) – 73. Kurto (DOD), 74. Steenvoorden (DOD), 82. Peersman (DOD)
Nepremenená penalta:
NAC Breda:
ten Rouwelaar – Ligeon, Marcellis, Drost, van der Weg – Naah (86. Borahsasar), de Kamps – Sarpong (84. Fernandez), de Zeeuw, Tighadouini – Seuntjens (90+1. Zschusschen).
Náhradníci: Babos – Borahsasar, De Roover, Fernandez, Matić, Swerts, Zschusschen.
Tréner:
FC Dordrecht: Kurto – Fortes, Lima (46. Peersman), Troost-Ekong, Gosens (46. van Haaren) – Klaiber, Steenvoorden, van Overeem – Korte, Biekman, Lewis (64. Pisas).
Náhradníci: Meulmeester – Alisic, Goossens, Pisas, Peersman, ten Voorde, van Haaren.
Tréner:
Náhradníci: Babos – Borahsasar, De Roover, Fernandez, Matić, Swerts, Zschusschen.
Tréner:
FC Dordrecht: Kurto – Fortes, Lima (46. Peersman), Troost-Ekong, Gosens (46. van Haaren) – Klaiber, Steenvoorden, van Overeem – Korte, Biekman, Lewis (64. Pisas).
Náhradníci: Meulmeester – Alisic, Goossens, Pisas, Peersman, ten Voorde, van Haaren.
Tréner:
Rozhodca: Nijhuis – van de Ven, Schaap
Diváci:
Střídání v týmu FC Dordrecht: ze hřiště odchází Josimar Lima, přichází Marvin Peersman.