Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Utorok 26.11.2013, 19:30 • Dom Sportova • KHL

59:22
    Murley sa po Vesceho prihrávke ocitol v skvelej pozícii, ale z nej mieril zblízka iba do ľavej žrde!

59:01
    Domáci odvolali bránka Dekanicha a skúšajú to so šiestimi hráčmi v hre!

56:33
    Murley sa snažil spoza bránky oklamať Vasilevského, no ten sa v poslednej chvíli premiestnil ku tyčke a zabránil tým včas v skórovaní domáceho hráča!

54:51
    Nikita Ščitov opäť oslabuje hosťujúci tím. Tentokrát v sľubnej šanci sa previnil na domáceho hráča nedovoleným držaním.

51:08
    Medveščak bude hrať presilovú hru po tom, ako je za držanie vylúčený Nikita Ščitov.

46:08
    Domáci si komplikujú situáciu a umožňujú hosťom navýšiť si svoje vedenie. Druhýkrát na trestnej lavici sedí Slovák Ivan Švarný.

39:04
    Nikita Ščitov v dobrej príležitosti hákoval Murleyho a za tento zákrok si dve minúty posedí na trestnej lavici.

34:00
    Vylučuje sa na oboch stranách. Za domácich sa vylúčil Matt Murley, za hostí po druhýkrát Andrej Zubarev. Hrať sa teda bude 4 na 4.

31:45
    Po prerušení hry dochádza k avizovanému vylúčeniu, na trestnú lavicu sa posadil Sergej Zinovjev za držanie.

23:14
    Charles Linglet je vylúčený na dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade. Domáci sa teda po taktickej chybe zbytočne oslabujú.

19:45
    Linglet sa dostal do skvelej pozície, ale Vasilevskij na jeho blafák nenaletel a pripísal si skvelý zákrok!

19:26
    Andrej Zubarov si posedí dve minúty na trestnej lavici za vrazenie na mantinel. Medveščak má skvelú príležitosť na vyrovnanie.

15:11
    Salavat Ufa dala gól!

Ufa sa dostáva do vedenia! Po zblokovanej strele Hartikainena sa puk odrazil k DMITRIJOVI MAKAROVOVI, ktorý už nemal najmenší problém umiestniť puk do prázdnej bránky! Asistencie: Teemu Hartikainen, Kirill Kolcov.

14:38
    Domáci sa oslabujú o ďaľšieho hráča. Na trestnú lavicu zamieril slovenský obranca Ivan Švarný za hákovanie.

13:49
    Hugh Jessiman je prvým vylúčeným hráčom v zápase. Dve minúty si posedí za krosček.