Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Salavat Julajev Ufa
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Spartak Moskva
Streda 13.11.2013, 14:00 • Ufa-Arena, Ufa (Rusko) • KHL

64:11
    Na rad prichádza presilová hra pre Spartak Moskva. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť domáci obranca Andrej Zubarev.

56:30
    Ufa si opäť zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť hosťujúci útočník Matt Anderson.

53:59
    Domáca Ufa si zahrá v početnej výhode. Hosťujúci kapitán Bodrov sa previnil nedovoleným faulom lakťom v strednom pásme.

42:37
    Domáci útočník Denis Chlystov obdržal trest 5 minút plus do konca zápasu za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou. Úderom svojej hokejky pred moskovskou bránou zložil k ľadu moskovského kapitána Bodrova.

38:09
    Ufa si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť hosťujúci obranca Michail Mamkin.

27:04
    Avízované vylúčenie hosťujúceho hráča Wandella za hákovanie sa stáva skutočným. Po krátkej komerčnej prestávke si domáci zahrajú v početnej výhode.

22:10
    Ufa si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Valarij Vasiljev.

17:54
    Spartak Moskva si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za krosček odchádza sadnúť Arturs Kulda.

02:07
    Domáci hráči si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za jasné hákovanie odchiádza sadnúť hosťujúci Junkov, kotrý za moskovskou bránou nekompromisne fauloval domáceho Pihlströma.

Góly a asistencie: 7. Hartikainen (Babčuk, Kulda) – 20. Krutov (Quint, Kozlov), 65. Quint (Anderson)

HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevsky (Volkov) – Babčuk, Kulda, Višnevsky, Isangulov, Zubarev, K. Kolcov, Ščitov, Gurkin – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mereskin, Chlystov, Dubrovsky – Pihlström, Kaigorodov, Záborský – Stepanov, Gluchov, Pankov.
    Spartak Moskva: Glass (Ivanov) – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Vasiljev, Mamkin, Grišin, Nekolenko – Špirko, Andreson, Wandell – Nikulin,Volkov, Žerdev – Kozlov, Junkov, Krutov – Bobrov, Nesterov, Pešechonov.

Rozhodca: Viktor Gašilov, Vladimir Nalivaiko – Dmitrij Goljak, Ivan Dedjulja