Buffalo – LA Kings 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 2:3 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Colorado 2:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Philadelphia 0:5 (kon.) | Detroit – Winnipeg 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Anaheim 3:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – San Jose 2:3 (po pr.)
Washington Capitals
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
cz Streda 13.11.2013, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Tohle je pro dnešek z mé strany vše. Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký den. (03:47:29)

3. Michail Grabovskij (WSH) 1+1

Dnešní utkání bylo určitě zajímavé a přineslo spoustu hokejových momentů. Těmi úspěšnějšími se nakonec stali domácí, kteří zásluhou kapitána Alexandra Ovečkina zvítězili v prodloužení a připisují si dva body do tabulky. Hosté nemusí tolik smutnit, ačkoliv nastřelili v utkání celkem dvě tyče a ještě dvě minuty před koncem vedli 3:2, mohou být rádi za jeden cenný bod, který získali v těžkém střetnutí.

61:34
    Washington právě vstřelil branku! A je rozhodnuto! Columbus začal prodloužení lépe a operoval v útočné třetině. Odtud však vyvezl kotouč do třetiny soupeře Marcus Johansson a hezkou individuální akcí se dostal před branku, kde ještě pod tlakem dokázal zakončit. Po jeho zakončení zůstal kotouč ležet u betonu Bobrovského, kde ho samozřejmě ALEXANDER OVEČKIN nemohl nechat ležet, a tak ho zasunul do branky – 4:3. Asistence: Marcus Johansson, John Carlson.

61:14
    V útočné třetině převážně hosté.

61:00
    Prodloužení zatím přineslo velmi opatrný hokej, kdy ani jedno mužstvo nechce dostat zbytečnou branku.

60:01

Strhující třetí třetina posouvá dnešní utkání do prodloužení. Je pravda, že obě mužstva byla dnes velmi vyrovnaná, a tak je spravedlivé, že za svůj výkon oba obdrží minimálně bod.

60:00

59:33
    Můžeme sledovat drtivý tlak Columbusu!

59:00
    Běží poslední minuta utkání. Columbus v útočném pásmu.

58:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Je tu odměna pro domácí tým! Washington uzavřel svého soupeře ve třetině a nepustil ho ke kotouči. Střela Chimery od mantinelu byla zablokována, ale spadla přímo na hůl MICHAILOVI GRABOVSKÉMU, který se z otočky trefil přesně nad rameno Bobrovského – 3:3! Asistence: Jason Chimera, Mike Green

58:02
    Schmidt tvrdě vypálil, ale minul.

58:00
    Do konce zápasů zbývají poslední dvě minuty. Holtby se dívá na střídačku.

57:25
    Na druhou stranu Columbus výborně brání svůj nejtěsnější náskok.

57:00
    Patrná nervozita je teď na holích Washingtonu, kteří sice kombinují v útoku, ale jejich přihrávky jsou velmi nepřesné.

56:35
    Na ledě elitní formace Capitals a hned došlo ke střele. Po Ovečkinově přihrávce se po zasekávačce z otočky zkoušel prosadit Erat, ale jeho střela z dálky nemohla Bobrovského ohrozit.

56:06
    Domácím se sice daří zůstat v útočné třetině, ale zatím nedošlo k žádné střele. Takhle domácí nevyrovnají.

Marek Indruch

Góly a asistencie: 34. Carlson (Erat, Grabovskij), 49. Ward (Urbom, Laich), 59. Grabovskij (Chimera, Green), 62. Ovečkin (Johansson, Carlson) – 28. Dubinsky (Letestu), 52. Boll (Wisniewski, Collins), 55. Atkinson (Dubinsky)

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Green, Schmidt, Alzner, Carlson, Oleksy, Urbom – Ovečkin, Bäckstrom, Erat – Brouwer, Johansson, Laich – Ward, Grabovskij, Chimera – Wilson, Latta, Volpatti
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Tjutin, Johnson, Wisniewski, Murray, Prout, Nikitin – Gáborík, Anisimov, Umberger – Atkinson, Johansen, Dubinsky – Comeau, Letestu, MacKenzie – Boll, Chaput, Collins

Rozhodca: Hebert, Joannette – Barton, Shewchyk