Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Neftechimik Nižnekamsk
3:2 (1:0, 1:2, 0:0)
KHL Medveščak Záhreb
Streda 13.11.2013, 16:00KHL

V zápase napokon po samostatných nájazdoch triumfovali Nižnekamsk, ktorý tak získal extra body. Ďakujem vám za pozornosť pri sledovaní tohto zápasu, no na dlho sa s vami nelúčim. Od 19:00 vás totiž budem sprevádzať zápasom medzi LEVOM Praha a Jekaterinbrugom. (18:27:52)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Neftechimik Nižnekamsk.
    Gól strelil PETER KOUKAL.

Na druhej strane Sudnicin zatiahol roletu, čo znamená, že jeho tím víťazí.

Peter Koukal to však dokázal a dostal domácich do vedenia !

Vesce vystrelil, no Sudnicina nedokázal prekonať.

Na prvý gól v nájazdoch čakáme, nedočkali sme sa ho ani po rýchlom zakončení Rybina.

Charles Linglet to na druhej strane skúsil blafákom na backhand, no proti Sudnicinovi neuspel.

Ako prvý išli domáci, no strelec nedokázal Dekanicha prekonať.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani päť minútový nadstavený čas rozuzlenie nepriniesol. To nám dajú až dramatické samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:00
    Minúta nás delí od toho, aby o víťazovi zápasu rozhodovali samostatné nájazdy.

63:30
    Sudnicin nemal so strelou jedného z útočníkov Záhrebu najmenší problém. Bola to preňho malina.

62:25
    Ofsajd. Ofenzívna akcia domácich bola zastavená.

61:22
    Na druhej strane získali útočné pásma hostia, ktorí si puk zatiaľ posúvajú v okolí mantinelu.

60:38
    Domáci prenikli po ľavej strane do pásma, následná strela z tohto priestoru bola zablokovaná a Dekanich zasahovať nemusel.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sme sa presného zásahu na jednej, či druhej strane nedočkali. Viac z hry mali Záhrebčania, no Nižnekamsk podržal brankár Sudnicin. Oba tímy získali za remízu po bode. Ďalšie extra dva dostane víťaz predĺženia, respektíve samostatných nájazdov.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 9. Jan Kolář (Bez asistencie), 24. Denis Tolpeko (Martin CIbák, Oskar Osala), rozh. náj. Peter Koukal – 21. Bill Thomas (Jonathan Cheecho, Mark Katic), 33. Hugh Jessiman (Jonathan Cheecho, Michael Ryan)

Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin (Mamedov) – Bělov, Mamašev, Berezin, Kosmačjov, Šulakov, Romanov, Beljakov – Kolář, Koukal, Milovzorov – Tolpeko, Cibák, Osala – Ljuduchin, Taratuchin, Jakimov – Polygalov, Chorchrjakov, Kulikov, Rybin.
    KHL Medveščak Záhreb: Dekanich (Vasiljević) – Carle, Martinović, Švarný, Foster, Katič, Popovič – Cheechoo, Murley, Thomas – Vesce, Linglet Ellison – Murray, Walker, Ryan – Björkstrand, Kane, Jessiman, Koren.

Rozhodca: Beljajev, Gofman – Sadovnikov, Sivov