Most – Motor ČB 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.)
Havířov – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 1:2 (kon.) | Beroun – Šumperk 3:4 (po pr.)
Litoměřice – Kadaň 5:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Olomouc
cz Streda 13.11.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

Ústí nad Labem – Po zápase s Mladou Boleslaví hostili Ústečtí Lvi dalšího favorita soutěže, Olomouc. Skóre utkání otevřel v osmé minutě Matěj Pekr, Lvi nalezli recept na defenzivu a brankáře Kohoutů v přesilové hře po 225 minutách, když ve dvacáté páté minutě prolomil střeleckou nemohoucnost proti tomuto soupeři Jaroslav Roubík. Vítězný gól obstaral o jedenáct a půl minuty později Mario Cartelli.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:08:52)

Zápasové statistiky:

Branky a nahrávky: 25. Roubík (Grin, Daniel Boháč) – 8. Pekr (Řípa, Kindl), 36. Cartelli (Kindl, Řípa).
    Ofsajdy: 2:0.
    Vyhraná vhazování: 33:22 (10:5, 13:9, 10:8).
    Nejlepší hráči: Jan Dlouhý – Jan Knotek.

Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústečtí Lvi: Jan Dlouhý
    HC Olomouc: Jan Knotek (0+0)

60:00

59:59
    Čárový rozhodčí zapískal hru domácích v šesti, časoměřič nebyl dostatečně pohotový a zápas končí.

59:47

59:20
    Mora drží touš za brankou Dlouhého.

58:40
    Slovan napadá rozehrávku soupeře, Olomouc zkušeně kontroluje hru.

57:58
    Lvům se podařilo vyhodit.

57:47
    Oddechový čas pro domácí.

57:47
    To je pro domácí kruté. Kamil Černý (UNL) inkasoval menší trest za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

56:35
    Komerční přestávka.

55:30
    Knotek z úhlu prověřil pozornost ústeckého brankáře.

54:50
    Daniel Boháč s Václavem Meidlem kombinovali v útočné třetině, pro Tomáše Halásze žádné nebezpečí.

53:50
    Kindl pozdržel čas za brankou Dlouhého, domácím se čas rychle krátí, Olomouc naopak odpočítává každou vteřinu.

52:14

51:30
    Slovan v početní převaze zatím neškodný.

Dnešní utkání sleduje 613 diváků.

50:14
    Šance na vyrovnání pro Lvy. Pavel Selingr (OLO) potrestán dvouminutovým trestem za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

50:10
    Roubík neprostřelil zeď před brankou hostů.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 25. Roubík (Grin, Boháč) – 8. Pekr (Řípa, Kindl), 36. Cartelli (Kindl, Řípa)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Orct) – Grin, Z. Sklenička, Holomek, Smetana, Vl. Brož, Vaněk, K. Černý, Motejlek – V. Meidl, Roubík, Daniel Boháč – Dostálek, Alinč, P. Přeučil – Baránek, J. Kloz, Rod – Vávra, M. Hanzl, Pořický. Trenéři: Jaromír Šindel, Tomáš Mareš.
    HC Olomouc: Halász (Kochta) – Cartelli, Ondušek, Janáček, Jaroměřský, Bartoň, R. Staněk, Škůrek, Rašner – Pekr, Řípa, D. Kindl – Kucharczyk, Ostřížek, Herman – Rác, J. Knotek, Selingr – Jergl, Králík, Vodný. Trenéři: Petr Fiala, Jiří Dopita.

Rozhodca: R. Svoboda – Beneš, Krátký