Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Traktor Čeljabinsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HK Donbass Doneck
Streda 13.11.2013, 14:00 • Traktor Arena • KHL

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa! Vidíme sa pri ďalších onlajnoch! (16:12:34)

Až v tretej tretine sme boli svedkami prvého gólu, ktorý bol zároveň posledným v tomto dueli. Donbass Doneck teda zvíťazil na ľade Čeljabinsku 1:0 a z ruského mesta si vezie tri cenné body! Zápas však bol často pomerne nudný, čo v konečnom dôsledku potvrdzuje aj konečné skóre.

60:00

59:53
    Hostia sa dostali do bezprostrednej blízkosti domácej opustenej bránky, no tam sa už k zakončeniu nedostali.

59:27
    Hostia sa dokázali oslobodiť z obranného pásma.

59:15
    Leighton si po Kuznecovovej strele pripisuje úspešný zákrok.

59:03
    Michael Garnett už mieri na lavičku, domáci budú hrať v poslednej minúte stretnutia so šiestimi hráčmi!

59:03
    Zakázané uvoľnenie hosťujúcich hráčov, vhadzovať sa bude pri Leightonovej bránke.

58:20
    Hostia sa dokázali po dlhšej dobe oslobodiť zo svojho obranného pásma.

57:51
    Domáci začínajú vytvárať územný tlak, hostia mu zatiaľ úspešne odolávajú.

56:47
    Popov sa ocitol s pukom pri Leightonovej bránke, no jeho úmysel hosťujúci hráči dobre prečítali.

55:42
    Blížime sa k záveru stretnutia a hostia necelých päť minút pred koncom vyhrávajú 1:0. Každá sekunda hrá v prospech ukrajinského klubu, domáci musia čím skôr zapnúť na najvyššie obrátky.

54:56
    Skrumáž pred bránkou Leightona, no ten puk do svojej bránky nepustil.

54:28
    Robitailleho strela minula Garnettovu bránku.

53:37
    Zakázané uvoľnenie domácich hráčov.

53:21
    Kuznecov sa ocitol v skvelej pozícii, ale puk za Leightona nedostal.

52:40
    Domáci hráči sa snažia aktívnou hrou o strelenie vyrovnávajúceho gólu, no ten sa im streliť stále nedarí.

51:52
    Ďalekonosná strela Michaela Garnetta neprekvapila, vyrazil ju totiž do bezpečia.