Buffalo – LA Kings 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 2:3 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Colorado 2:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Philadelphia 0:5 (kon.) | Detroit – Winnipeg 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Anaheim 3:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – San Jose 2:3 (po pr.)

Ladislav Šmíd (CAL): 0+0, 0 střel, čas na ledě: 16:50
    Martin Havlát (SJO): 0+0, 1 střela, čas na ledě: 14:37 (05:50:20)

Hvězdy utkání

1. Reto Berra (CAL): 32 zákroků, 3 obdržené branky
    2. Patrick Marleau (SJO): 1+1
    3. Kris Russell (CAL): 1+0

Hosté nakonec dokázali dovést utkání do vítězného konce i přesto, že přišli ve třetí během několika málo minut o dvougólové vedení a museli jít po páté v šesti utkáních do prodloužení. Tentokráte to už ovšem pro Sharks dopadlo dobře. Děkuji za pozornost a přeji příjemný středeční den.

Dnešní utkání sledovalo 19289 diváků.

61:13
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Joe Thorton si nabruslil na pravý kruh a tvrdou střelou tečoval BRAD STUART, který dostal puk mezi Berrovy betony a získává bod navíc pro hosty. Asistence: Joe Thorton, Dan Boyle.

60:55
    Pro hosty je toto páté prodloužení z posledních šesti utkání. Ve čtyřech případech šel zápas až do samostatných nájezdů a ani jednou nedokázali Sharks zvítězit.

60:06
    Postavení mimo hru domácích.

60:01

Třetí třetina je u konce a vyhrálo jí domácí Calgary poměrem 2:0, když nejprve ve 47. minutě Russell tvrdou střelou rychle proměnil přesilovku a v 51. minutě vyrovnával Cammalleri. Domácí tak dokázali dotáhnout zápas, ve kterém se prakticky po celou jeho dobu nemohli prosadit do prodloužení.

60:00

59:45
    Domácí už nikam nechvátají.

59:17
    Po tlaku soupeře se domácí osvobozují a posouvají kotouč do středního pásma.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    san Jose je venku z pásma chystá se znovu útočit.

58:28
    Několik střel teď zblokovali domácí hráči.

58:07
    Berra raději podržel kotouč v lapačce a vhazovat se bude po levici domácího gólmana.

57:31
    Hosté zabrali útočné pásmo, ale neujala se ani Thortonova střela, ani Hertlovo nahození před bránu.

56:31
    Komerční přestávka.

56:32
    Hra se rychle přenesla na druhou stranu, kde bekhendem střílel Marleau.

Dušan Šitner

Góly a asistencie: 47. Russell (Monahan), 51. Cammalleri (Butler) – 2. Couture (Marleau, Kennedy), 20. Marleau (Pavelski, Thorton), 62. Stuart (Thorton, Boyle)

Calgary Flames: Berra (Ramö) – Butler, Brodie, Russell, Wideman, D. Smith, Šmíd – Galiardi, Stajan, Jones – Cammalleri, Colborne, Glencross – Baertschi, Monahan, Hudler – McGrattan, Backlund, Jackman.
    San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Braun, Vlasic, Stuart, Boyle, Demers, Hannan – Wingels, Thornton, Hertl – Havlát, Couture, Marleau – Kennedy, Pavelski, Nieto – Brown, Desjardins, McCarthy.

Rozhodca: Hasenfratz, Pochmara – Cameron, Sericolo

Diváci: 19289