Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Lev Praha
3:2 (1:0, 1:1, 0:1)
Avtomobilist Jekaterinburg
Streda 13.11.2013, 19:00KHL

Lev spasil Martin Švec, ktorý v poslednej piatej minúte predĺženia prekonal svojho krajana v bráne Avtomobilistu. Ďakujeme vám za pozornosť pri dnešnom zápase, pre kliknite sa však do nášho druhého prenosu, kde Slovan zabojuje o druhý extra bodík v samostatných nájazdoch. Michal Bakoš, komentátor dnešného stretnutia sa s vami na dnes lúči a praje ešte pekný zvyšok večera a zajtra úspešný pracovný deň. (21:25:34)

64:19
    Lev Praha dala gól!
    Levu sa predsa len podarilo uchmatnuť druhý bodík ešte počas predĺženia ! Zobral to na seba MARTIN ŠVEC, ktorý nedal Kovářovi nechytateľnou delovkou najmenšiu šancu na zákrok. Bez asistencie.

64:00
    Posledná minúta nadstaveného času.

63:38
    Klepišovu strelu od modrej vyrazil Kovář len pred seba, no tam puk pohotovo odpratala obrana Jekaterinburgu.

62:38
    Skvelý zákrok Kovářa, ktorý hokejkou vyrazil puk po zakončení Jakuba Klepiša !

62:31
    Viklund je vylúčený. Jekaterinburg v trojici !

61:57
    Sekáč kľučkoval pred súperovou bránou, no o puk prišiel.

60:30
    Hostia vyhodili puk z útočného pásma, no Lev sa tam veľmi rýchlo vrátil.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tri tretiny nič nevyriešili a my si zahráme v predĺžení. Samozrejme, aj k jeho sledovaniu v našom prenose vás srdečne pozývam.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:17
    Hostia pokračujú v tlaku a chcú rozhodnúť v riadnom hracom čase. Lev sa už asi ubráni.

58:50
    Lazarev zaviezol puk do útočnej tretiny, no domácim obrancom sa podarilo vyhodiť ho von.

58:00
    Začali sa posledné dve minúty riadnej hracej doby.

57:31
    Jekaterinburg dal gól!
    Neuveriteľné, hostia to predsa len dokázali ! Je vyrovnané a pravdepodobne sa rozhodne až v predĺžení, prípadne samostatných nájazdoch. SERGEJ DEMAGIN si po buly nakorčuľoval do dobrej pozície a strelou po ľade prekonal Vehanena. Bez asistencie.

57:02
    Trjamkin a dostal k tvrdej strele, do ktorej sa obetavo hodil jeden zo zadákov domácich.

56:18
    lev kombinuje v útočnom pásme súpera a snaží sa pošetriť sekundy a priblížiť koniec zápasu.

55:40
    So strelou Sekáča si Kovář poradil, no výrazne mu pomohli aj jeho obrancovia.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 18. Ryan O'Byrne (Calle Ridderwall, Dominik Pacovský), 37. Jakub Klepiš (Justin Azevedo, Mikko Maenpaa), 65. Martin Švec (Bez asistencie) – 25. Sergej Demagin (Alexej Simakov, Igor Jemelejev), 58. Sergej Demagin (Bez asistencie)

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Maenpaa, Jaakola, O'Byrne, Oystrick, Němec, Mikuš, Humphries – Novotný, Azevedo, Klepiš – Birner, Vrána, Řepík – Sekáč, Zackrisson, Thornberg – Ridderwall, Cingel, Pacovský
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář – Gusev, Trjamkin, Viklund, Lepistö, Megalinsky, Antonov, Postnikov, Jegin – Krikunov, Lewandowski, Stewart – Černov, Maljkin, Lazarev – Děmagin, Jemelejev, Simakov – Goljšev, Streltsov, Deveaux