Buffalo – LA Kings 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 2:3 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Colorado 2:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Philadelphia 0:5 (kon.) | Detroit – Winnipeg 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Anaheim 3:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – San Jose 2:3 (po pr.)
St. Louis Blues
2:3 (1:2, 0:0, 0:0 - 0:1)
Arizona Coyotes
cz Streda 13.11.2013, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:47:48)

Phoenix Coyotes: 1

Hokejisté St. Louis dnes mohou litovat velkého množství neproměněných šancí. Hlavně ve druhé a třetí třetině totiž byli jasně lepší, dokázali zatlačit soupeře před jeho branku, kterou ale, stejně jako v předchozích utkáních, skvěle strážil Mike Smith, hlavní adept na gólmanskou jedničku kanadské reprezentace pro ZOH v ruské Soči! Utkání v prodloužení rozhodl Ekman-Larsson a Phoenix tak dál "jede" na vítězné "vlně"!

60:55
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Ano! To Phoenix umí! Dovést utkání do prodloužení či do nájezdů a pak rozhodnout o svém vítězství! Páté vítězné prodloužení či nájezdy pro Coyotes v řadě, rozhodující gól dnešního zápasu střílí od modré čáry OLIVER EKMAN-LARSSON, puk prolétl mezi betony Haláka a zklamaní Blues odchází do kabin. Asistence: Mike Ribeiro a Shane Doan.

60:21
    Roy před Smithem, zkouší to bekhendem, ale nepodařilo se mu zvednout puk, který gólman Coyotes chytá.

60:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

St. Louis Blues: 9

Ano, ani ve třetí třetině branka nepadla, čeká nás tedy pětiminutové prodloužení, které začne za malý okamžik.

60:00

59:29
    Moss se nedostal k puku před Halákem, štěstí pro domácí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, dnes se bude ve Scottrade Center, s největší pravděpodobností, prodlužovat.

58:55
    Oddechový čas pro hosty.

58:20
    Ale hostům se podařilo dostat puk do středního pásma.

58:00
    Sobotka nahazuje puk do útočného pásma, tam chvátá Lapierre.

56:55
    Z posledních pěti utkání hned čtyři dotáhli hokejisté Phoenixu do prodloužení či samostatných nájezdů.

56:17
    Stále reálněji se jeví varianta prodloužení dnešního utkání, ostatně v tom jsou hokejisté Phoenixu velmi zkušení...

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 6. Lapierre (Bouwmeester, Pietrangelo), 43. Polák (Steen, Backes) – 8. Moss (Ribeiro, Ekman-Larsson), 20. Boedker (Klinkhammer, Klesla), 61. Ekman-Larsson (Ribeiro, Doan)

St. Louis Blues: Halák (Elliott) – Pietrangelo, Bouwmeester, Jackman, Shattenkirk, Cole, Polák – Steen, Backes, Oshie – Roy, Sobotka, Stewart – Morrow, Berglund, Tarasenko – Schwartz, Lapierre, Reaves
    Arizona Coyotes: M. Smith (Greiss) – Z. Michálek, Ekman-Larsson, Yandle, Stone, Schlemko, Klesla – Doan, Ribeiro, Moss – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Halpern, Szwarz – Chipchura, Brown, Bissonnette

Rozhodca: Devorski, Larue – Nelson, Cvik

Diváci: 15 678