Buffalo – LA Kings 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 2:3 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Colorado 2:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Philadelphia 0:5 (kon.) | Detroit – Winnipeg 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Anaheim 3:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – San Jose 2:3 (po pr.)
St. Louis Blues
2:3 (1:2, 0:0, 0:0 - 0:1)
Arizona Coyotes
cz Streda 13.11.2013, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:47:48)

Phoenix Coyotes: 1

Hokejisté St. Louis dnes mohou litovat velkého množství neproměněných šancí. Hlavně ve druhé a třetí třetině totiž byli jasně lepší, dokázali zatlačit soupeře před jeho branku, kterou ale, stejně jako v předchozích utkáních, skvěle strážil Mike Smith, hlavní adept na gólmanskou jedničku kanadské reprezentace pro ZOH v ruské Soči! Utkání v prodloužení rozhodl Ekman-Larsson a Phoenix tak dál "jede" na vítězné "vlně"!

60:55
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Ano! To Phoenix umí! Dovést utkání do prodloužení či do nájezdů a pak rozhodnout o svém vítězství! Páté vítězné prodloužení či nájezdy pro Coyotes v řadě, rozhodující gól dnešního zápasu střílí od modré čáry OLIVER EKMAN-LARSSON, puk prolétl mezi betony Haláka a zklamaní Blues odchází do kabin. Asistence: Mike Ribeiro a Shane Doan.

60:21
    Roy před Smithem, zkouší to bekhendem, ale nepodařilo se mu zvednout puk, který gólman Coyotes chytá.

60:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

St. Louis Blues: 9

Ano, ani ve třetí třetině branka nepadla, čeká nás tedy pětiminutové prodloužení, které začne za malý okamžik.

60:00

59:29
    Moss se nedostal k puku před Halákem, štěstí pro domácí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, dnes se bude ve Scottrade Center, s největší pravděpodobností, prodlužovat.

58:55
    Oddechový čas pro hosty.

58:20
    Ale hostům se podařilo dostat puk do středního pásma.

58:00
    Sobotka nahazuje puk do útočného pásma, tam chvátá Lapierre.

56:55
    Z posledních pěti utkání hned čtyři dotáhli hokejisté Phoenixu do prodloužení či samostatných nájezdů.

56:17
    Stále reálněji se jeví varianta prodloužení dnešního utkání, ostatně v tom jsou hokejisté Phoenixu velmi zkušení...

55:37
    Začala poslední pětiminutovka třetí třetiny, zakázané uvolnění Blues.

54:27
    Mike Smith znovu skvělý proti šanci Morrowa.

54:10
    Coyotes se téměř vůbec nedostávají před Haláka.

53:48
    Vhazování po pravici Smitha.

52:55
    Mike Smith předvádí neskutečná "kouzla" v brance Phoenixu, nyní ve vyložené šanci vychytal Roye!

52:20
    Domácí mají rozhodně blíž k vedoucímu gólu, hosté se urputně brání.

51:07
    Oshie jen těsně netrefuje v dobré pozici branku.

49:15
    Ale pouze na okamžik, nyní již opět hrají domácí.

49:00
    Korpikoski drží puk ve třetině Blues.

48:17
    Yandle rozehrává na Klinkhammera, ten ale ztrácí puk ve středním pásmu.

47:09
    Místo toho je tu další střela Poláka z pravé strany, tentokrát Smith jeho pokus chytá.

46:55
    Klesla zkouší vyhodit puk ze třetiny, nepovedlo se.

45:48
    Až první pětka Coyotes dokázala přerušit drtivý nápor soupeře.

44:48
    Sobotka nedostal přesnou přihrávku od Pietrangela, ale nemusí smutnit, domácí zůstávají u puku.

44:01
    Nahozený puk Blues chytá Smith, před ním se vzápětí strhla drobná potyčka.

42:49
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    ROMAN POLÁK si nabruslil z pravé strany, od modré čáry, až před branku Coyotes, kde dostal parádní přihrávku od Alexe Steena a přesnou střelou zblízka překonává Smitha. Asistence: Alexander Steen, David Backes.

42:27
    Coyotes od úvodních vteřin třetí třetiny pod drtivým tlakem.

41:35
    Sobotkovo střele míří pouze vedle branky Coyotes.

40:45
    Berglund pálí z pravé strany, pohotovou střelu chytá skvělý Smith.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 3:57 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

St. Louis Blues: 14

Phoenix Coyotes: 8

Ve druhé třetině jsme se gólu sice nedočkali, přesto sledujeme velmi pohledný hokej se spoustou šancí. Jen díky skvělým výkonům obou gólmanů je stav stále stejný – hosté vedou 2:1 a pokud ani ve třetí třetině branka nepadne, získají Coyotes další cenné vítězství! To je ale ještě daleko, je před námi ještě jedna třetina.

40:00

39:27
    Vermette se nedostal k puku na pravém křídle, ve třetině Blues a domácí obrana vyhazuje.

39:00
    Je před námi poslední minuta druhé třetiny, v níž jsme branku zatím nezaznamenali, hosté stále vedou těsně 2:1.

38:36
    Smith také svírá puk ve své lapačce a přerušuje hru, bude se vhazovat po pravici hostujícího gólmana.

38:06
    Po rychlém protiútoku zasahuje proti střele Bissonnetteho Halák, který přerušuje hru.

37:45
    Střelu Coleho od modré Smith vyráží, přesto i při tomto střídání jsou hosté zatlačeni do vlastní třetiny.

37:10
    Tarasenko nezachytil přihrávku a hosté se konečně osvobozují, oba týmy střídají.

36:43
    Domácí nyní ostřelují branku Coyotes, hosté zatím odolávají.

36:06
    St. Louis má v závěru druhé třetiny zřetelnou převahu.

35:10
    Blues jdou ve třech do útoku, ale není z toho nic, ani střela na Smitha.

34:24

34:04
    Posledních deset vteřin z oslabení Blues.

32:14
    První vyloučení domácího hráče, Backes tam nevybíravě narazil Ekmana-Larssona na brankovou konstrukci vlastní branky a dostává dvě minuty.

31:52
    Hosté se osvobozují až vyhozením puku na zakázané uvolnění.

31:39
    Blues nastěhovaní ve třetiny Coyotes.

30:41
    Závar před brankou Coyotes, kde Bouwmeester střelou z mezikruží trefuje tyčku Smithovo branky!

30:30
    Mezitím jsme se "přehoupli" do druhé poloviny utkání, hosté stále drží těsné vedení.

30:01
    Těžký zákrok slovenského gólmana proti střele Halperna z levé strany.

29:49
    Vhazování po levici Haláka, hosté získávají puk.

28:42
    Blues nyní mají problémy s rozehrávkou, hosté dobře napadají rozehrávku.

27:54
    Boedker proniká po pravém křídle, bekhendová střela, Halák chytá a přerušuje hru.

27:02
    Blues nahazují puk, ale ten končí až nad plexisklem, rozhodčí přerušují hru.

25:42
    Před Yandlem musí zasahovat Halák, který přerušuje hru.

24:35
    Michálek bekhendem nahazuje puk do útočného pásma, ale domácí okamžitě vyráží před branku soupeře.

23:34
    Hned po vhazování střílí Boedker, Halák musí zasahovat.

23:25
    Přečíslení dva na jednoho v podání Coyotes, ale skvělým obranným zákrokem zasáhl Bouwmeester, Halák nemusí zasahovat.

22:58
    V úvodu druhé třetiny zatím aktivnější domácí hokejisté.

22:40
    Vhazování ve třetině Coyotes, hosté vyhazují.

21:02
    Blues ve třetiny Coyotes, ale obrana hostů nepouští domácí do zakončení.

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 3:02 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

St. Louis Blues: 10

Phoenix Coyotes: 7

První třetina končí, lépe se do kabin bude odcházet hokejistům Phoenixu, kteří dokázali po úvodním gólu Lapierreho ze šesté minuty otočit skóre ve svůj prospěch, když nejprve hned v osmé minutě vyrovnal Moss a do vedení dostal Phoenix jedenatřicet vteřin před koncem třetiny Boedker.

20:00

19:29
    Bránící Shattenkirk podcenil ve středním pásmu vyhozený puk Klesly, ten se nakonec dostal k MIKKELU BOEDKEROVI, jenž střelou z levé strany překonává Haláka. Asistence: Rob Klinkhammer, Rostislav Klesla.

19:20
    Blues v útočném pásmu, ale Kleslovi se podařilo dostat puk ze třetiny.

19:00
    Posledních šedesát vteřin první třetiny.

18:23
    Michálek nahazuje puk za branku Haláka, ale domácí ho vyváží do středního pásma.

17:48
    Ofsajd St. Louis na útočné modré čáře, vhazování ve středním pásmu.

17:21
    Nahození Yandleho ze střední třetiny, Halák zasahuje a rozehrává.

16:38
    A Halák hned musí zasahovat proti střele Chipchury, který se z trestné lavice vydal do útočného pásma z pravé strany, slovenského gólmana v brance St. Louis ale nepřekonal.

16:23

15:45
    Puk opouští třetinu a hosté mohou prostřídat.

15:35
    Hosté se stále úspěšně brání.

14:35
    Blues v útočné třetině.

14:23
    Poprvé se dnes vylučuje, na trestnou lavici usedá Kyle Chipchura, domácí si zahrají přesilovou hru.

13:29
    Ale zasahovat musí na druhé straně Smith, který vyráží střelu Tarasenka z pravé strany.

13:12
    Icing Blues, hra se stěhuje před Haláka, vhazování po jeho pravici.

13:00
    Puk na hokejkách hokejistů Phoenixu, kteří se ho ale nepřesnou rozehrávkou vzápětí vzbavují.

12:27
    Na druhé straně přerušuje hru M. Smith, po reklamní přestávce se bude vhazovat po jeho levici.

11:58
    Michálek od modré nahazuje na Haláka, ale puk nakonec končí za brankou.

11:40
    Vhazování před Halákem, úspěšnější hosté.

11:07
    Sobotka zaváží puk do útočného pásma, Pietrangelo jen lehce nahazuje z pravé strany na Smitha, ten chytá a přerušuje hru.

09:05
    Smith nakonec docela riskantně rozehrává zpoza vlastní branky, obrana Coyotes nakonec celou situaci zvládla.

08:39
    Domácí mají puk a přechází přes střední pásmo.

07:49
    Mike Ribeiro skvělým napadáním získává puk za brankou Blues, přihrává DAVIDU MOSSOVI, který střelou z pravého kruhu pro vhazování překonává Haláka a je vyrovnáno! Asistence: Mike Ribeiro a Oliver Ekman-Larsson.

07:12
    Smith zasahuje proti další střele soupeře, puk v rohu.

05:53
    Střelu Jaye Bouwmeestera od modré tečuje MAXIM LAPIERRE těsně před Smithem a puk končí v brance. Asistence: Jay Bouwmeester a Alex Pietrangelo.

05:22
    Velmi dlouho se hraje bez přerušení, Smith vyráží střelu Pietrangela z pravé strany.

04:40
    První pětka Coyotes se dokázala udržet ve třetině Blues, ale Halák nemusí zasahovat.

04:11
    Sobotka nahazuje do útočného pásma a odchází střídat.

03:35
    Coyotes znovu v útočném pásmu, ale obrana dobře zapracovala, hosté se nedostali ke střele.

02:35
    Bissonnette hledá na pravé strany Browna, ale přihrávku v útočném pásmu zachytil bránící hráč Blues.

01:55
    Hned od prvních vteřin sledujeme velmi svižnou hru.

01:10
    Smith se nyní zapomněl za brankou, kde svedl nepříjemný souboj s napadajícím Sobotkou.

00:30
    Po zablokované střele Z. Michálka se musí hosté rychle vracet před vlastní branku, nakonec musí M. Smith zasahovat, bude se vhazovat ve třetině Coyotes.

00:01

St. Louis Blues: Halák (Elliott) – Pietrangelo, Bouwmeester, Jackman, Shattenkirk, Cole, Polák – Steen, Backes, Oshie – Roy, Sobotka, Stewart – Schwartz, Berglund, Tarasenko – Porter, Lapierre, Reaves

Phoenix Coyotes: M. Smith (Greiss) – Z. Michálek, Ekman-Larsson, Yandle, Stone, Schlemko, Klesla – Doan, Ribeiro, Moss – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Halpern, Szwarz – Chipchura, Brown, Bissonnette

Rozhodčí: Devorski, Larue – Nelson, Cvik.

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž St. Louis Blues přivítá na svém ledě Phoenix Coyotes.

ST. LOUIS BLUES
    Pro Blues je dnešní zápas třetím domácím zápasem z celkových pěti. V předchozích dvou dokázali přehrát Calgary 3:2 i Pittsburgh 2:1. St. Louis čeká v dalších dvou zápasech těžká zkouška – dnes proti čtvrtému nejlepšímu týmu celé konference, v dalším utkání pak proti druhému nejlepšímu, Coloradu! Blues jsou v pořadí konference na šestém místě, v Centrální divizi jsou třetí s tříbodovou ztrátou na Colorado a Chicago.

Nejproduktivnějším hráčem Blues je Alexander STEEN, který nasbíral jedenadvacet bodů za čtrnáct gólů a sedm asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená čtvrté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Blues je David BACKES, který má na svém kontě také patnáct bodů za šest gólů a devět asistencí, aktuálně mu patří třiačtyřicáté místo v bodování NHL.

PHOENIX COYOTES
    Phoenix v pořadí Pacifické divize poskočil na druhé místo, když v posledních sedmi utkáních dokázali šestkrát vyhrát! Podlehli pouze na ledě Anaheimu, který se vypracoval aktuálně na nejlepší tým celé NHL! Horší bilanci mají Coyotes na ledě soupeře, kde tři z posledních čtyř zápasů prohráli.

Nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Martin HANZAL , který nasbíral čtrnáct bodů za pět gólů a devět asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená dvaapadesáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Keith YANDLE, který má na svém kontě také čtrnáct bodů za jeden gól a třináct asistencí, aktuálně mu patří šestapadesáté místo v bodování NHL.

Češi na ledě
    V dresu Phoenixu by se mělo v dnešním utkání představit hned trojice českých hráčů – obránci Zbyněk MICHÁLEK a Rostislav KLESLAa útočník Martin HANZAL. Další Čech je v týmu je Radim VRBATA, který je ale na listině zraněných hráčů.
    V sestavě St. Louis figuruje útočník Vladimír SOBOTKA a obránce Roman POLÁK.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 6. Lapierre (Bouwmeester, Pietrangelo), 43. Polák (Steen, Backes) – 8. Moss (Ribeiro, Ekman-Larsson), 20. Boedker (Klinkhammer, Klesla), 61. Ekman-Larsson (Ribeiro, Doan)

St. Louis Blues: Halák (Elliott) – Pietrangelo, Bouwmeester, Jackman, Shattenkirk, Cole, Polák – Steen, Backes, Oshie – Roy, Sobotka, Stewart – Morrow, Berglund, Tarasenko – Schwartz, Lapierre, Reaves
    Arizona Coyotes: M. Smith (Greiss) – Z. Michálek, Ekman-Larsson, Yandle, Stone, Schlemko, Klesla – Doan, Ribeiro, Moss – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Halpern, Szwarz – Chipchura, Brown, Bissonnette

Rozhodca: Devorski, Larue – Nelson, Cvik

Diváci: 15 678