Most – Motor ČB 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.)
Havířov – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 1:2 (kon.) | Beroun – Šumperk 3:4 (po pr.)
Litoměřice – Kadaň 5:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
cz Streda 13.11.2013, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Draci se sice během normální hrací doby ani jednou nedostali do vedení, ale nakonec to jsou oni, kdo z dnešního zápasu odchází jako vítěz. Já se s Vámi pro dnešek z Berouna loučím a těším se zase u dalšího onlajnu na počtenou. (20:36:55)

64:29
    Draci právě vstřelili branku!
    A je tu konec zápasu! Hostující MARTIN DUDÁŠ zavezl kotouč do útočného pásma a v momentě, kdy už vše spělo k nájezdům propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Marek Haas.

64:06
    Hráči se vrací zpátky na led. Vhazuje se před Šimbochem.

64:06
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

62:32
    Obrovská šance Medvědů! Před Šťůralou nebezpečně dotíral Divíšek, který se snažil dorazit kotouč za hostujícího brankáře, ten si však nakonec se situací i s trochou štěstí dokázal poradit.

61:37
    Domácí jsou pod tlakem. Hosté už v prodloužení dvakrát pálili na Šimbocha, ale první střela šla těsně mimo a druhou Šimboch vychytal.

60:30
    Prodloužení sice začalo, ale časomíra ne, čehož si všimli rozhodčí asi po půl minutě hry. Časomíra se tedy nyní přenastavuje.

60:01

Po třetí třetině je stav nerozhodný 3:3 a bude se prodlužovat.

60:00

59:45
    Hosté s pukem za vlastní brankou nikam nespěchají a čekají na prodloužení.

59:10
    Blíží se konec třetí třetiny. Vhazování před Šimbochem.

57:08
    Začíná zkrácená přesilovka domácích.

56:06
    Síly na ledě se vyrovnají. Na trestnou si jde odpočinout také hostující Žálčík.

55:08
    Další nepříjemnost pro Beroun. Za vysokou hůl odchází na trestnou Lukáš Chalupa.

54:27
    A je opět vyrovnáno. Lukáš Žálčik krásně našel neobsazeného MARTINA DUDÁŠE, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Lukáš Žálčík, Patrik Moskal.

51:55
    Po šumperském ofsajdu se bude vhazovat ve středním pásmu.

51:23
    Medvědi se usadili v útočném pásmu.

51:09
    Po dalším útoku hostů domácí brankář raději zklidňuje situaci podržením kotouče.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 3. Divíšek (Kubeš, Stromko), 34. Stránský (Beňovič), 44. Hrdel (Gutwald) – 26. Skoumal (Tesařík), 36. Žálčík (Semorád), 55. Dudáš (Žálčík, Moskal), 65. Dudáš (Haas)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Šenkeřík, Kužel, Chalupa, Jebavý, Beňovič, Gutwald, Sklenička – T. Půlpán, Marek, Hrdel – Ondráček, Divíšek, Stromko – Kubica, Jonáš, Kubeš – Stránský, A. Půlpán, Malý – Babka
    DRACI PARS ŠUMPERK: Šťůrala (Vajner) – Dudáš, Starý, Bail, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Tesařík – Haas, Kolouch, Půhoný – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Semorád, Cink – Langr, Popelka, Skoumal

Rozhodca: Talpa – Samuel, Hrubec