Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Admiral Vladivostok
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
Ak Bars Kazaň
Streda 13.11.2013, 10:00 • Fetisov-Arena • KHL

52:17
    Za vlastnou bránou fauluje Zacharčuk,za čo dostáva trest na dve minúty a presilovú hru si tak zahrá domáci tím.

50:45
    Vladivostok dal gól! Po prihrávke z pravej strany sa k puku dostal SOKOLOV,ktorý nekompromisne posiela domácich do vedenia. Asistencia: Bortnikov

45:16
    Vzájomný trest po strkanici pred Ivannikovom. Na strane hostí odchádza na trestnú na dve minúty Vincour,za domácich odchádza Pervushin.

45:02
    Nariadené trestné strieľanie pre Bortnikova!

42:17
    Bars Kazaň dala gól!
    Na dvakrát sa podarilo dopraviť puk do odkrytej brány MEDVEDEVOVI,ktorý vyrovnáva.

39:30
    Heshka vylúčený na dve minúty. Rozdelenú presilovú hru si zahrajú domáci.

30:17
    Vladivostok dal gól! Dvaja hráči domáceho tímu sa dostali do úniku,jeden z nich sa obtočil okolo obrancu,našiel medzi kruhmi voľného COMMODORA,ktorý strelou z prvej vracia vedenie na hokejky svojho tímu.Asistencie: Pervushin,Barbashev.

25:51
    Do brejku sa dostal Čech VINCOUR a prestrelil domáceho Ivannikova a vyrovnáva.

22:21
    Domáci Sokolov si odsedí dve minúty za hru vysokou hokejkou. Teraz rozhodne svojmu tímu nepomohol a svojím vylúčením dáva Kazani šancu na vyrovnanie.

21:17
    Vladivostok dal gól! Gól strelil BERGFORS. Asistencie: Schutz.

09:10
    Lukojanov vylúčený na dve minúty za faul pri útočení.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 22. Bergfors (Schutz), 31. Commodore (Pervushin, Barbashev), 51. Sokolov (Bortnikov) – 26. Vincour, 43. Medvedev

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Lundstrom) – Osipov, Zemchyonok, Commodore, Porseland, Poleshchuk, Ternavsky, Antropov- Bergfors, Gynge, Sokolov – Nikitenko, Pervushin, Ugarov – Barbashev, Drugov, Kuznetsov – Schutz, Grachyov, Bortnikov
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Yaroslavlev – Nikulin, Kornějev, Heška, Medvěděv, Zacharčuk, Osipov, Jarullin – Tereščenko, Vincour, Petrov – Stapleton, Varnakov, Burmistrov – Svitov, Obuchov, Bourque – Bodrov, Tkačjov, Lukojanov, Faizullin.

Rozhodca: Bulanov,Gusev – Birin,Shelyanin